2410
2553
عنوان

بیایین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 32 پست
نه ساعت ۷صبح انلاین میشه من اون موقع خوابم

خب میاد انلاینی تو ببینه دیگه به خدا همینیه که گفتم از حرفات فهمیدم قشنگ چون گفتی بعد از هر دعوامون میپرسید چرا انلاین بودی

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

حتما خودش گفته نزنن

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدانکشتت.....نه رفته بنظرت ترسیدن من تودادگاه بگم که داره رفته کربلا اعسارش قبول نشه؟😐

نمیدونم والا

از رو بنر که نمیشه چیزیو ثابت کرد..فک نکنم علتش این باشه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2720
خب میاد انلاینی تو ببینه دیگه به خدا همینیه که گفتم از حرفات فهمیدم قشنگ چون گفتی بعد از هر دعوامون ...

نمیدونم دنیا ولی فک نکنم ساعت ۷میشه باز ۸میشه فکنم بهش صبح بخیر میگه😞

چراش مهمه

هیچ کس نفهمه که رفته دیگه

2714
خب دلیلش چیه که نمیخواد بفهمن

اینو دیگه نمیدونم😐👍

من فکر میکنم شوهر تو باهاشون نرفته بوده..اون همسایتونم اشتباه میکنه

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
نه مونیکا رفتم از پشت بوم نگاه کردم😐ماشینش حیاط نبود😞😕😕😕😕

مگه با ماشین میرن کربلا؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2706