2703
2553
عنوان

دخترم. دو ماه و ده روزشه،تمام روز بیدارههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 61 پست
من فقط شیرخودمو میدم ولی فک نکنم کم باشه چون شبا بهتر میخوابه ،دختر من مدام گریه میکنه همش خوابش میا ...

اینکه از خواب می پره حتما یه جاییش درد داره. نوزادها هنوز روده شون تکامل پیدا نکرده واسه همین دردهای یهویی دارن

خدایا حواست به من هست؟.... من که همه چیز رو بدست تو سپردم.
پسرم 2ماهشه از یک ماهگی همش گریه میکنه هرچی دکتر بردمش همه هم میگن نفخ داره .مدی لاکت اهورا.کولیک ای ...

دختر من نفخش بهتر شده ولی گریه ها و بیخوابیش بدتر شده،ولی رفلاکس داره میگم شاید بیقراریش از اونه؟

خدایا شکرت...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر منم همینجوریه یا شیرت سبکه سیر نمیشه یا نفخ و کولیک داره
برای شیرت فکر کمکی باش یا غذاهایی بخور که شیرت چرب بشه
برای نفخش هم خودت هل دمی از عطاری بگیر با نبات دم کن بخور شکم و پهلوهای نینیتم با روغن زیتون ماساژ بده و گرم نگهش دار 

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
اینم رفلاکس داره،حساسیت رو چجور فهمیدین؟

ببین خودتون هم خیلی با احتیاط غذا بخورین. چیزایی که طبیعت سرد داره رو حتما بعدش نبات داغ یا عرق شاطره و ... بخورین. شیرتون سنگینه براش که این طوری میشه. 

2456
من فقط شیرخودمو میدم ولی فک نکنم کم باشه چون شبا بهتر میخوابه ،دختر من مدام گریه میکنه همش خوابش میا ...

من شیر میخوردم دکتر گفت حذفش کن.رفتم یه دکتر دیگه گفت بخور نبات بریز تو شیرت...قطره شیرافزار..عرق رازیانه..سوپ..آبگوشت ..دلستر بخور شیرت زیاد بشه.سیرنمیشه شاید به خاطر همونه گریه میکنه

اینکه از خواب می پره حتما یه جاییش درد داره. نوزادها هنوز روده شون تکامل پیدا نکرده واسه همین دردهای ...

آخه شب عمیق میخوابه مثلا3، 4 ساعت میخوابه بعد شیر میخوره،ولی از صبح تا شب همش بیخوابه و گریه میکنه،دکترام که هیچی فقط میگن طبیعیه 

خدایا شکرت...
2714
اینم رفلاکس داره،حساسیت رو چجور فهمیدین؟

رو لپش دونه قرمز زد... مدفوعش بلغمی شد و رگه خونی..

اگه خودت شیر میدی لبنیات اصلا نخور رفلاکسشم تشدید میکنه .حتی شیرینی خانه ای بیسکویت هرچی توش شیره

بچه های رفلاکسی کلا بی قرارن 

2706