2726

کسی بچش اینطوری بوده؟ دختر اولم خوب میخوابید،اما این دخترم خیلی کم خوابه،طول روز چند تا چرت 10 دقیقه ای میزنه اونم تو بغل یا رو پام،بقیه وقت بیداره وبیشتر اوقاتم گریه میکنه 

خدایا شکرت...

به هیچ کاری نمیرسم چون همش بیداره ،بدتر اینکه مدام گریه میکنه ،از شدت خواب چشاشو هی میماله نق میزنه گریه میکنه،نیم ساعت تکونش میدم بخوابه 5 دقیقه بعد بیداره دوباره از اول ماجرا

خدایا شکرت...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اووف چقدر سخته نوزاد داری😢😢😢 بچه منم ۵۰ روزشه رفلاکس و حساسیت داره کلافه شدم

رفلاکس داره بیخواب و بیقرارش میکنه؟ من میگم گریه های دخترم شاید از رفلاکسشه

خدایا شکرت...

پسر منم دوماه و دو روزشه روزا خواب درست و حسابی نداره چرت چند دقیقه ای میزنه. شبا خوب میخوابه البته علتشو میدونم من شیرم کمه اونقدری سیر نمیشه که راحت بخوابه آخر شب که یه شیشه شیرخشک میدم درجا میخوابه

خدایا حواست به من هست؟.... من که همه چیز رو بدست تو سپردم.
عزیزم دختر من هفته دیگه دو ماهه میشه.ده روز دیگه واکسن داره خیلی استرس دارم و نمیدونم باید چیکار کنم ...

استرس نداره کاری لازم نیست بکنی فقط استامینوفن میدی و مراقبی تبش بالا نره

خدایا شکرت...

عزیزم دختر شما مطمئن باش ک درد داره

حالا گوش درد دل درد یا هرچی

منم دخترم 3 ماه اینجوری بود بیچاره م کرد

کولیک داشت نفخ معده شدید رفلاکس هم داشت

وقتی 3 ماهه شد یهو خوب شد

البته منم کلا لبتیات و از برنامه غذاییم حذف کردم

پسرم 2ماهشه از یک ماهگی همش گریه میکنه هرچی دکتر بردمش همه هم میگن نفخ داره .مدی لاکت اهورا.کولیک ایز امتحان کردم تازه یکم فرق کرده ..دکتر میگه اگه نفخ باشه تا 4ماهگی بچه بی قراره .پسرمنم واینمیسته 

پسر منم دوماه و دو روزشه روزا خواب درست و حسابی نداره چرت چند دقیقه ای میزنه. شبا خوب میخوابه البته ...

من فقط شیرخودمو میدم ولی فک نکنم کم باشه چون شبا بهتر میخوابه ،دختر من مدام گریه میکنه همش خوابش میاد ولی خوابش عمیق نمیشه و میپره از خواب

خدایا شکرت...
پسرم 2ماهشه از یک ماهگی همش گریه میکنه هرچی دکتر بردمش همه هم میگن نفخ داره .مدی لاکت اهورا.کولیک ای ...

اگر نفخ داره دکتر ب دخترم گرایپ واتر داد خیلی خوب بود

شکم دخترم ورم داشت مشخص بود

گرایپ واتر و ک خورد بهتر شد

عزیزم دختر من هفته دیگه دو ماهه میشه.ده روز دیگه واکسن داره خیلی استرس دارم و نمیدونم باید چیکار کنم ...

یه ساعت قبل اینکه ببریش واکسن دوبرابر وزنش استا بده.روزاول هر 4ساعت روز دوم هر 6ساعت قطره استا بده.که خدای نکرده تب نکنه

عزیزم دختر شما مطمئن باش ک درد داره حالا گوش درد دل درد یا هرچی منم دخترم 3 ماه اینجوری بود بیچاره ...

نفخ داشت که خوب شده تقریبا،ولی رفلاکس داره زانتاک میدم بهش چند روزه لبنیاتو حذف کردم،یعنی ممکنه درست بشه ،خیلی خسته ام

خدایا شکرت...
2706