2703
2553

من موهام زیاده مادرشوهرم باهام دعوا کرد و گفت موهاتو بالا میبندی جلب توجه میکنی و.......من اون لحظه از لج خودم موهامو کوتاه کردم 

ولی بعدا دیدم چقققققدددددرررررر حرفش بی منطق بوده تو عصبانیت تمیم نگیر

وای خدا این مردا چرا وحشین خدا لعنتشون کنه 

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمئن باش زشت میشی و دیگه حتی روت نمیشه بری بیرون از خونه. جیغ و داد نکن. با جذبه و اخم . کاملا جدی ...

چه قشنگ توضیح میدی برامنم راهکار بده با مرد بددهن چطور رفتارکنم

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
تورو خدا زود قضاوت نكنيد ماكه نميدونيم مرد كه الكي عصباني نميشه زنشو بزنه مردا از بلبل زبوني بدشون م ...

وای وای خدا لعنت کنه امثال شمارو مرد غلط کرد بزنه غلط کرد از بلبل زبونی بدش بیاد مرد پی پی میخوره 

چی داری میگی ؟کاری میکنین به خدا آدم هزار حرف بهتون بزنه

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
2456

میخوایی کاری کنی تهدیدش کن شوهر منم موهامو کشید تهدید کردم اگه باره دیگه بکشی میچینم ولی گوش نداد باز کشید  جلو خودش قیچی براشتم موهامو چیدم تا رو شونم قبلش موهام تا رو ب اس ن م بود الان باز موهام بلند شده ولی دس بهشون نمیزنه 

چه قشنگ توضیح میدی برامنم راهکار بده با مرد بددهن چطور رفتارکنم

ای روزگار. عزیز خودم هم یه دونش رو داشتم. فحشی نبود که به من و خانوادم نداده باشه . البته خانوادش هم همینجور بودن و به راحتی اومدن جلو همسایه ها فحش ناموسی که لایق خودشون بود رو به من دادن و رفتن. من هر کاری کردم درست نشد. جدی برخورد کردم، اخم کردم، قهر کردم، التماس کردم، گریه کردم، ازش قول گرفتم و... هیچکدوم جواب نداد. حتی یه بار بخاطر فحشاش پای خانواده ها اومد وسط ولی بازم ادامه داد. تا اینکه وقتی خانوادش اومدن بهم فحش دادن و برا اولین و اخرین بار از شوهرم کتک خوردم پام رو کردم تو یه کفش که طلاق می‌خوام. کاملا جدی رفتم دنبال وکیل، پزشک قانون، دادگاه و ... شوهرم وقتی دید واقعا تصمیمم جدیه به غلط کردن افتاد. باورت نمیشه ولی افتاد پشت پام و پاهام رو بوسید و التماس کرد که بیخیال طلاق شم ، اونم قول میده آدم شه. خرید بود ولی برا بار آخر بهش مهلت دادم. الان خوشحالم که همچین خریتی کردم چون واقعا به قولش عمل کرد و تا الان که ۳سال از اون ماجرا گذشته دیگه هیچ حرف زشتی ازش نشنیدم، حتی به غریبه ها. روشی که من استفاده کردم آخرین راهم بود، هر وقت قید همه چیز رو زدی و به طلاق فکر کردی این روش رو استفاده کن، شاید خدا کرد و شوهرت مثل شوهر من متوجه اشتباهش شد و آدم شد

ای روزگار. عزیز خودم هم یه دونش رو داشتم. فحشی نبود که به من و خانوادم نداده باشه . البته خانوادش هم ...

😢خیلی وقته توفکرشم ولی جرعتشو ندارم.دوتا بچه دارم.شرایطشو ندارم.

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
2714
از این جهت اره ولی ممکنه تو زیبایش اثر بذاره تا در بیاد زشت باشه الویت مرد زیبایی زنه

چقدر به مردا اهمیت میدید آخه

اولویت مردا رو‌مد نظر دارید

اولویت های زن چی میشه

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊
😢خیلی وقته توفکرشم ولی جرعتشو ندارم.دوتا بچه دارم.شرایطشو ندارم.

اره واقعا با وجود بچه آدم نمیتونه ریسک کنه. باهاش بشین منطقی حرف بزن. بگو دوست داری بچه هاتم فحش بدن؟بگو وقتی تو جلو اونا حرمت منو نگه نداری مطمئنم باش اونا هم یاد میگیرن و وقتی بزرگ شدن نه تنها حرمت همسراشون رو نگه نمیدارن بلکه به خود تو هم بی حرمتی میکنن. سعی کن اینجوری قانعش کنی

اره واقعا با وجود بچه آدم نمیتونه ریسک کنه. باهاش بشین منطقی حرف بزن. بگو دوست داری بچه هاتم فحش بدن ...

بارها حرف زدم اما درست بشو نیست کم محلی کردم نشد قهر کردم هیچ طوری درست نمیشه با اینکه خودم آدمی هستم هیچ وقت به کسی کوچکترین حرف تلخی نزدم اما شوهرم افتضاحه برا همه خوبه و باادبه فقط به من میرسه بددن میشه.دیگه کم آوردم از دستش.احساس میکنم یه مریض روانیه سادیسمی هست

چقدر به مردا اهمیت میدید آخه اولویت مردا رو‌مد نظر دارید اولویت های زن چی میشه

واقعا منم حالم بهم میخوره وقتی همش میگن فلان کن برا شوهر کم نزار مردا اینو دوس دارن اونو دوس دان

پس ما زنها چی میشیم اصن مردا شده یه بار کتابی مقاله ی بحثی درمورد خواسته و علایق زنا داشته باشن اولویت اصلی زندگیشونو زنشون قرار میدن.حالم از مرد سالاری بهم میخوره

خانواده پشتت هستن؟میتونی از اونا هم کمک بگیری و بابات بیاد باهاش حرف بزنه

زورم میاد کسی بشه واسطه که بخاد خوب بشه اونوقت اون خوبی برام ذره ای ارزش نداره.بارها هم خیانت کرده بخشیدم اما تکرار کرد به جایی از زندگی رسیدم که هیچی خوشحالم نمیکنه خیلی حالم خرابه از دست این زندگی منی که دختر شادی بودم الان فقط تو فکرم ته دلم آشوبه

2706