2726
بازم به غیرتش گفته نبینم این میبینه رابطه هم میخواد اصلا یجوری برخورد میکنه انگارهیچ اتفاقی نیوفتاده

وای چقد رو داره!!! همیشه واسم سواله اینا ب چ رویی تو چشای طرف نگاه میکنن موقع رابطه حتما نگاه عاشقانم میکنن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرچی  باید به زنده هاش اول برسه بعد بره سراغ مرده ها پزشکی قانونی یه طرف چچرا یه گوشمالی نمی ...

من داداش ندارم۴ تا عمو دارم عمو اخریم گفت اگه کتکت زد بگو بهم تا حالیش کنم بی کس وکار نیستی...بنظرتون بگم بهش کتکو حالیش کنه؟؟

اره بیچاره فقط میلرزه میدوه یه گوشه میشینه داداششو بغل میکنه😭😭😭

بببین مطمعن باش بچه هات سر همین لرزیدن ها و ترسیدن ها بزرگ شن یا از خونه فراری میشن یا عقده ای تو داری به اون طفل معصوم ها ظلم میکنی 

من همون دلنیا ۹۰هستم
2728
من داداش ندارم۴ تا عمو دارم عمو اخریم گفت اگه کتکت زد بگو بهم تا حالیش کنم بی کس وکار نیستی...بنظرتو ...

آره باید حالیش بشه بی سر و صدا خفتش کنن جوری بزننش صدای سگ بده مردک نفهم

با اینجا تاپیک زدن و مو تراشیدن این مرد درست نمیشه باید کاملا یکی نرمشش بده تا آدم بشه

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
بببین مطمعن باش بچه هات سر همین لرزیدن ها و ترسیدن ها بزرگ شن یا از خونه فراری میشن یا عقده ای تو دا ...

تو فکرشم جدا بشم دوشنبه هفته دیگه عمل داره بره وبیاد درست وایمیستم پاکارش تکلیفمو روشن میکنم

من شارژرو زده بودم به یه پریز که پایینه اومد دعوا راه انداخت چرا اینکارو کردی بچه ها پارش میکنن.داشت ...

میگه یعنی باید جوابمومیدادی؟شایددلش ازجای دیگه ای پربوده سرشماخالی کرده

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤
من داداش ندارم۴ تا عمو دارم عمو اخریم گفت اگه کتکت زد بگو بهم تا حالیش کنم بی کس وکار نیستی...بنظرتو ...

اره اینطوری ادامه بدی تا اخرش همینه اوضاع ولی قانونی بهتره یه موقع دعوا کنن اتفاقی بیفته خدای نکرده بد میشه

تو فکرشم جدا بشم دوشنبه هفته دیگه عمل داره بره وبیاد درست وایمیستم پاکارش تکلیفمو روشن میکنم

حالت خوبه !!!! به تو چه عمل داره اینهمه کتک زده هنوز به فکر عملشی؟؟

بیچاره بچه هات با همچین پدر و مادری

من همون دلنیا ۹۰هستم
2706