2737
2734
یادم میاد یکبار همینجا خوندم که مرده عوضی همسرش رو طوری با کمربند زده بود که تمام بدنش کبود بود بعد ...

بازم به غیرتش گفته نبینم این میبینه رابطه هم میخواد اصلا یجوری برخورد میکنه انگارهیچ اتفاقی نیوفتاده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مال منم پسرونس جلوش بلنده همونارا میکشه

به بابات چرا نمیگی خشتکشو بکشه روی سرش؟

بابای من بفهمه ازین غلطا کرده کاری میکنه که تا قیام قیامت داماد آسه بره آسه بیاد تا گربه شاخش نزنه

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
بله یه پنج ماهیه کوتاه کردم الان یکم بلند شده اینقده ذوق کردم ولی با این کارش متنفر شدم از موهام

ماشین و بردار موهای اونو از ته بزن ناخوناشم کوتاه کن بگو تو بیاقت نداری ناخن داشته باشی هرچیزی لیاقت میخواد.

2738
به بابات چرا نمیگی خشتکشو بکشه روی سرش؟ بابای من بفهمه ازین غلطا کرده کاری میکنه که تا قیام قیامت د ...

بابامم پشتمو میگیره میبرتم پزشک قانونی واینا.ولی الان پدر بزرگم تازه فوت شده اعصاب خودش داغونه

وقتي يه زني ميبينم از شوهرش كتك خورده تا مغز استخونم ميسوزه من قرباني اين خشونتم عزيزم نذار بچه هات مث من و برادرم بشن يه حوري جلو اين كارو بگير حداقل حلو چشم اونا نباشه

كاش ميشد بعضي فاميل ها رو آنفاميل كرد🤨🤨

نمیفهمم به چه قیمتی تو این زندگی های سگی میمونید که مثل حیوون جلوی بچه هاتون کتک بخورید و هییچ کاری نکنید

چرا اینهمه کتک خوردن براتون عادیه!!!!واقعا چرا عزت نفس ندارید!!!

یکم برای بچه هاتون ارزش قایل شید نزارید جلوی چشمشون مادرشون کتک بخوره و دم نزنه 

خیلییی اعصابم خورد شد واقعا بعد میگن پشتوانه نداریم خانواده نداریم

من یه دوستی داشتم یتیم بووود و هییچ اروی هم نداشت رفت اخرش با فروشندگی بچش رو بزرگ کرد و جدا شد الان خیلیی راضیه 

خیلی عصبانی شدم ببخشید اگه تند حرف زدم به بچه هات گناهم اومد خیلیییی

من همون دلنیا ۹۰هستم
بابامم پشتمو میگیره میبرتم پزشک قانونی واینا.ولی الان پدر بزرگم تازه فوت شده اعصاب خودش داغونه

هرچی 

باید به زنده هاش اول برسه بعد بره سراغ مرده ها

پزشکی قانونی یه طرف

چچرا یه گوشمالی نمیدن شوهرتو که ازین تن خارشک انقدر در عذابه!!!

کتک میخواد دوتا استخون دستش که قلم بشه آروم میشه

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
2706