2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه نداره که از سر قبر باباش بیاره

اره کلیشو بفروشه بده....چقد حرص میخورم از دست بعضی زنا بخدا...چرا موهاتو بزنی؟؟؟ برو موهاتو رنگ کن ب خودت برس دست روت بلند کرد پاشو شارژرو از وسط قیچی کن.... من ک شوهرم ی داد بزنه انقد کولی بازی در میارم تا بفهمه با یکی بدتر  از خود طرفه

همش تصور میکنم ی مرد وقتی زنشو میزنه بدن زنش زخمه یا کبود با چ رویی باهاش رابطه داره خجالت نمیکشه ب صورت زخمی زنش نگا میکنه!!

چقد بی غیرتن نمیگن این زن میره خیابون بخاطر صورت زخمیش نگاش میکنن جلب توجه میکنه

قبل عید همچین زد ١٠ میلیون دیه بریدن گفتم نمیخوام فقط قول بده دیگه نزنه.انگار یاسین تو گوش خر خوندم ...

ببخشید مگه شما جونتو از سرراه اوردی که انقدر راحت صحبت میکنی بگو خوبه یکی بالاسر خودت باشه تا حرف زدی بزنت یا راضیش کن برید مشاوره تا شاید اخلاقش درست بشه یا اگه نمیخواد درست بشه یه فکر اساسی کن زن که واسه کتک خوردن نیس از اول خیلی کوتاه اومدی

2728
كي ميگه خوشگلي زن موهاشه اينهمه خانم زيبا با موهاي پسرونه

وای پریروزا توی اداره پست یک خانمی رو دیدم موهاش پسروووونه مشکی پر کلاغی اصلا یادم رفت چیکار داشتم خیلیییی ناااز بود

یکبار هم توی یک مهمونی یک خانم موی کوتاه کوتاه با پیراهن بود یک پیراهن بلند صورتی...انقدر زیبا بود😍

عزیزم الان که بقیه ماجرا رو خوندم و بعد متوجه شدم بقیه خبر دارن...بهت میگم نه صحبتی بکن نه چیزی پاشو ...

بچه هامو چیکار کنم.پدر بزرگمم فوت کرده فردا چهلمشه بابام اعصابش داغونه.تازه با این صورت مراسمم باید برم😭😭😭

كي ميگه خوشگلي زن موهاشه اينهمه خانم زيبا با موهاي پسرونه

موی بلند خانومانه تره.  جذاب ودلبر میکنه ادمو . 

نمیگم موی پسرونه زشته اتفاقا قشنگه.ولی موی یلند نمیشع . به مرد رو پیدا کنید که عاشق موی بلند نباشه ؟؟!!

خانوما خودشون یه زن مو بلند میبینن کلی لذت میبرن .یا یه دختر کوچولو با موهای بلند

اره خیلی خوبه چرا خودمو زجر بدم...راست میگی

موهاتو نزنیا اینجوری فامیلاش میگن زنش دیوانس! چرا میخای خودتو ی زن کچل کنی با صورت زخمی!!! رو زخمت کرم پودر بزن موهاتو خشگل کن بزا بفهمه واسه خودت ارزش قائلی

اره کلیشو بفروشه بده....چقد حرص میخورم از دست بعضی زنا بخدا...چرا موهاتو بزنی؟؟؟ برو موهاتو رنگ کن ب ...

یادم میاد یکبار همینجا خوندم که مرده عوضی همسرش رو طوری با کمربند زده بود که تمام بدنش کبود بود بعد بهش میگفته توی خونه لباسایی بپوش که بدنت معلوم نشه من عصبی میشم یادم میاد چقدر عصبی شدم سردرد میشم😣😣😣😣

موی بلند خانومانه تره.  جذاب ودلبر میکنه ادمو .  نمیگم موی پسرونه زشته اتفاقا قشنگه.ولی م ...

شوهر من😅

و شوهر دختر داييم شوهر عمم و خيلياي ديگه

از موي كوتاه براي خانما خيلي خوششون مياد!

ميگن بعضي مدلا ي كوتاه خيلي سك سي تره تا موي بلندي كه همش بسته است!

و اينكه نشون دهنده اعتماد بنفس خانمه كه حتي با موي كوتاه چنان جذابه كه نيازي نميبينه بخواد موهاشو بلند كنه

هر چند من خودم موهام بلنده😂

2706