2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اللن داغی منم خیلی داغی ها کردم ولی پشیمونم شدم اونجور که فکر میکردم پیش نرفت نکن لب توجه نمیشه که ب ...

منم یبتردعوام شد گوشی خودموکلاخوردکردم موساف کنی که اون دوستش داشت خوردکردم  و.....بعدش ک اشتی کردین انقدالتماس کردم تاواسم گوشی خریدمث سگ پشیمون شدم دوست منم باشوهرش دعواش میشدهربارمیخواسته کاری کنه شوهرش بترسه یبارمیره یکم ب لباسش نفت میزنه میگ ی فنک اوردم ک هرگزروشن نمیشده گفتم میترسونمش چنبارزده یک دفه ازشانس بددوستم آتیش میگره ۱سال خونه پدرش توجاخوابیدپرستارواسش گرفتن چنبارتامرزمرگ پیش رفت باورت میشه شوهرش اولاش میومددیدنش کم کم دیرب دیرمیومدوقتیم خوب شدشوهرش ب خونوادش گف بایدضمانت کنین دیگ اینکارونمیکنه وگرنه دیگ نمیخوامش ...عزیزم مرداهیچ ارزشی ندارن بخاطرشون خودمونوتودردسربزاریم

صدسال بعدا مرگ من اگربشکافی گورمن خواهدشنیدازقلب من❤دوستت دارم محبوب من😘F
2456
بخدا وقتی عصبانی  میشه دیگه هیچی حالیش نیست انقده جیغ وداد کردم انگار نه انگار.اره خودمم میترسم ...

اون موقع به همه میگه ببین با چه ادمی زندگی میکنم تازه حق بجانبم میشه بیخیال چرا مهلت کوتاه کنی چرا دعواتون شد

2714

مشکلت مو نیست زندگیته که باید درستش کنی

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
اون موقع به همه میگه ببین با چه ادمی زندگی میکنم تازه حق بجانبم میشه بیخیال چرا مهلت کوتاه کنی چرا د ...

من شارژرو زده بودم به یه پریز که پایینه اومد دعوا راه انداخت چرا اینکارو کردی بچه ها پارش میکنن.داشتم دخترمو صبحونه میدادم بخاطر بچم سکوت کردم اومد گفت تو بهم بی محلی کردی کتکم زد

عزیزم الان که بقیه ماجرا رو خوندم و بعد متوجه شدم بقیه خبر دارن...بهت میگم نه صحبتی بکن نه چیزی پاشو برو

ایشون یکبار قول داده حالا زیر قولش زده ...پاشو برو خونه مادرت

2706