2410
2553
اره چطور خونه مامانم برم؟؟رشد موهامم خیلــــــــی کنده از همین میترسم😢

نکن اینکارو بهش تذکر بده باجدیت بگو اینبار دست روم بلند کنی میرم پزشکی قانونی 

تو با خدای خود انداز کار و دلخوشدار که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند
من شارژرو زده بودم به یه پریز که پایینه اومد دعوا راه انداخت چرا اینکارو کردی بچه ها پارش میکنن.داشت ...

ایشه بخاطر شارژر! اتفاقا انقد خودتو ناز بده موهاتو روغن بزن ب خودت برس ک نتونه بهت دست بزنه! جلو دخترت کتکت زد! ببخشیدا خاک بر سرش!

چرا موهاتو به خاطر اون بزنی؟ اینجوری داری بهش میگی من هیچ ارزشی ندارم موهام هیچ ارزشی نداره.... من ک بودم شکایت میکردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بیچاره فقط میلرزه میدوه یه گوشه میشینه داداششو بغل میکنه😭😭😭

وای توروخدا ...جلو بچه ها نزار از این کارا کنه..میگم همسرت چند سالشه؟ چرا انقدر عکس العملش بچگانه اس..

2456
2714

این چه کاریه عزیزم ب نظرم اشتباه میکنی یکم عاقلانه تر فکر کن ب نظرم کم محلی خیلی بهتر از این کاره

ب جای اینکه خودت رو زشت کنی بیشتر ب خودت برس اما بهش کم محلی کن تا متوجه اشتباهش بشه

نباید میزاشتی انقدر روتون بهم باز بشه که دست روت بلند کنه برید مشاوره مشکلتون رو از ریشه حل کنید

ایشه بخاطر شارژر! اتفاقا انقد خودتو ناز بده موهاتو روغن بزن ب خودت برس ک نتونه بهت دست بزنه! جلو دخت ...

قبل عید همچین زد ١٠ میلیون دیه بریدن گفتم نمیخوام فقط قول بده دیگه نزنه.انگار یاسین تو گوش خر خوندم انگار نه انگار

خیر سرش٣٢.اخلاقش خیلی گنده

توی موقعیتی که اخلاقش خوبه لطفا باهاش حرف بزن جدی جدی...بگو اگر یکبار دیگه از این حرکات بکنی میزارم میرم...بچه ها هم واسه خودت

ببخشید اینجوری میگم ها

2706