1507
1482
عنوان

شوهرم موهامو کشیده میخوام کلمو ماشین کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 4155 بازدید | 212 پست
چه قشنگ توضیح میدی برامنم راهکار بده با مرد بددهن چطور رفتارکنم

ای روزگار. عزیز خودم هم یه دونش رو داشتم. فحشی نبود که به من و خانوادم نداده باشه . البته خانوادش هم همینجور بودن و به راحتی اومدن جلو همسایه ها فحش ناموسی که لایق خودشون بود رو به من دادن و رفتن. من هر کاری کردم درست نشد. جدی برخورد کردم، اخم کردم، قهر کردم، التماس کردم، گریه کردم، ازش قول گرفتم و... هیچکدوم جواب نداد. حتی یه بار بخاطر فحشاش پای خانواده ها اومد وسط ولی بازم ادامه داد. تا اینکه وقتی خانوادش اومدن بهم فحش دادن و برا اولین و اخرین بار از شوهرم کتک خوردم پام رو کردم تو یه کفش که طلاق می‌خوام. کاملا جدی رفتم دنبال وکیل، پزشک قانون، دادگاه و ... شوهرم وقتی دید واقعا تصمیمم جدیه به غلط کردن افتاد. باورت نمیشه ولی افتاد پشت پام و پاهام رو بوسید و التماس کرد که بیخیال طلاق شم ، اونم قول میده آدم شه. خرید بود ولی برا بار آخر بهش مهلت دادم. الان خوشحالم که همچین خریتی کردم چون واقعا به قولش عمل کرد و تا الان که ۳سال از اون ماجرا گذشته دیگه هیچ حرف زشتی ازش نشنیدم، حتی به غریبه ها. روشی که من استفاده کردم آخرین راهم بود، هر وقت قید همه چیز رو زدی و به طلاق فکر کردی این روش رو استفاده کن، شاید خدا کرد و شوهرت مثل شوهر من متوجه اشتباهش شد و آدم شد

ای روزگار. عزیز خودم هم یه دونش رو داشتم. فحشی نبود که به من و خانوادم نداده باشه . البته خانوادش هم ...

😢خیلی وقته توفکرشم ولی جرعتشو ندارم.دوتا بچه دارم.شرایطشو ندارم.

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂😂

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

از این جهت اره ولی ممکنه تو زیبایش اثر بذاره تا در بیاد زشت باشه الویت مرد زیبایی زنه

چقدر به مردا اهمیت میدید آخه

اولویت مردا رو‌مد نظر دارید

اولویت های زن چی میشه

😢خیلی وقته توفکرشم ولی جرعتشو ندارم.دوتا بچه دارم.شرایطشو ندارم.

اره واقعا با وجود بچه آدم نمیتونه ریسک کنه. باهاش بشین منطقی حرف بزن. بگو دوست داری بچه هاتم فحش بدن؟بگو وقتی تو جلو اونا حرمت منو نگه نداری مطمئنم باش اونا هم یاد میگیرن و وقتی بزرگ شدن نه تنها حرمت همسراشون رو نگه نمیدارن بلکه به خود تو هم بی حرمتی میکنن. سعی کن اینجوری قانعش کنی

1436
اره واقعا با وجود بچه آدم نمیتونه ریسک کنه. باهاش بشین منطقی حرف بزن. بگو دوست داری بچه هاتم فحش بدن ...

بارها حرف زدم اما درست بشو نیست کم محلی کردم نشد قهر کردم هیچ طوری درست نمیشه با اینکه خودم آدمی هستم هیچ وقت به کسی کوچکترین حرف تلخی نزدم اما شوهرم افتضاحه برا همه خوبه و باادبه فقط به من میرسه بددن میشه.دیگه کم آوردم از دستش.احساس میکنم یه مریض روانیه سادیسمی هست

چقدر به مردا اهمیت میدید آخه اولویت مردا رو‌مد نظر دارید اولویت های زن چی میشه

واقعا منم حالم بهم میخوره وقتی همش میگن فلان کن برا شوهر کم نزار مردا اینو دوس دارن اونو دوس دان

پس ما زنها چی میشیم اصن مردا شده یه بار کتابی مقاله ی بحثی درمورد خواسته و علایق زنا داشته باشن اولویت اصلی زندگیشونو زنشون قرار میدن.حالم از مرد سالاری بهم میخوره

خانواده پشتت هستن؟میتونی از اونا هم کمک بگیری و بابات بیاد باهاش حرف بزنه

زورم میاد کسی بشه واسطه که بخاد خوب بشه اونوقت اون خوبی برام ذره ای ارزش نداره.بارها هم خیانت کرده بخشیدم اما تکرار کرد به جایی از زندگی رسیدم که هیچی خوشحالم نمیکنه خیلی حالم خرابه از دست این زندگی منی که دختر شادی بودم الان فقط تو فکرم ته دلم آشوبه

8
چقدر به مردا اهمیت میدید آخه اولویت مردا رو‌مد نظر دارید اولویت های زن چی میشه

هی یکم از این چیزا برا من یاد بده به هیچ وجه خودم اولویت ندارم حتی الان خوابم میاد نمیخوابم چون الان شوهرم میاد نیم س دیگه نبینه خوابم خوشش نمیاد 

برا مشکلم یه صلوات میفرستی خیلی محتاج دعاتونم  
هی یکم از این چیزا برا من یاد بده به هیچ وجه خودم اولویت ندارم حتی الان خوابم میاد نمیخوابم چون الان ...

فقط کافیه به خودت به عنوان یه جنس کامل نگاه کنی

به خودت ارزش بدی

نه یه جنس دوم