1472
1411
عنوان

شوهرم موهامو کشیده میخوام کلمو ماشین کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 4037 بازدید | 212 پست
ماشین و بردار موهای اونو از ته بزن ناخوناشم کوتاه کن بگو تو بیاقت نداری ناخن داشته باشی هرچیزی لیاقت ...

اینقده هاره نمیشه دستش زد

ازخدا نخواه که دنیا را بهت بده ، فقط بخواه کسی رو بهت بده که تو را به دنیا نده😍😍😍

نمیفهمم به چه قیمتی تو این زندگی های سگی میمونید که مثل حیوون جلوی بچه هاتون کتک بخورید و هییچ کاری نکنید

چرا اینهمه کتک خوردن براتون عادیه!!!!واقعا چرا عزت نفس ندارید!!!

یکم برای بچه هاتون ارزش قایل شید نزارید جلوی چشمشون مادرشون کتک بخوره و دم نزنه 

خیلییی اعصابم خورد شد واقعا بعد میگن پشتوانه نداریم خانواده نداریم

من یه دوستی داشتم یتیم بووود و هییچ اروی هم نداشت رفت اخرش با فروشندگی بچش رو بزرگ کرد و جدا شد الان خیلیی راضیه 

خیلی عصبانی شدم ببخشید اگه تند حرف زدم به بچه هات گناهم اومد خیلیییی

من همون دلنیا ۹۰هستم

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

بابامم پشتمو میگیره میبرتم پزشک قانونی واینا.ولی الان پدر بزرگم تازه فوت شده اعصاب خودش داغونه

هرچی 

باید به زنده هاش اول برسه بعد بره سراغ مرده ها

پزشکی قانونی یه طرف

چچرا یه گوشمالی نمیدن شوهرتو که ازین تن خارشک انقدر در عذابه!!!

کتک میخواد دوتا استخون دستش که قلم بشه آروم میشه

سلطان نکته ی فارسی هسدم در خدمتون  دکتر جانا هستم
1475
بازم به غیرتش گفته نبینم این میبینه رابطه هم میخواد اصلا یجوری برخورد میکنه انگارهیچ اتفاقی نیوفتاده

وای چقد رو داره!!! همیشه واسم سواله اینا ب چ رویی تو چشای طرف نگاه میکنن موقع رابطه حتما نگاه عاشقانم میکنن!

هرچی  باید به زنده هاش اول برسه بعد بره سراغ مرده ها پزشکی قانونی یه طرف چچرا یه گوشمالی نمی ...

من داداش ندارم۴ تا عمو دارم عمو اخریم گفت اگه کتکت زد بگو بهم تا حالیش کنم بی کس وکار نیستی...بنظرتون بگم بهش کتکو حالیش کنه؟؟

ازخدا نخواه که دنیا را بهت بده ، فقط بخواه کسی رو بهت بده که تو را به دنیا نده😍😍😍
اره بیچاره فقط میلرزه میدوه یه گوشه میشینه داداششو بغل میکنه😭😭😭

بببین مطمعن باش بچه هات سر همین لرزیدن ها و ترسیدن ها بزرگ شن یا از خونه فراری میشن یا عقده ای تو داری به اون طفل معصوم ها ظلم میکنی 

من همون دلنیا ۹۰هستم
وای چقد رو داره!!! همیشه واسم سواله اینا ب چ رویی تو چشای طرف نگاه میکنن موقع رابطه حتما نگاه عاشقان ...

نه بابا عاشقانه چیه؟عین حیوون از روغریضست فقط

1449
من داداش ندارم۴ تا عمو دارم عمو اخریم گفت اگه کتکت زد بگو بهم تا حالیش کنم بی کس وکار نیستی...بنظرتو ...

آره باید حالیش بشه بی سر و صدا خفتش کنن جوری بزننش صدای سگ بده مردک نفهم

با اینجا تاپیک زدن و مو تراشیدن این مرد درست نمیشه باید کاملا یکی نرمشش بده تا آدم بشه

سلطان نکته ی فارسی هسدم در خدمتون  دکتر جانا هستم
بببین مطمعن باش بچه هات سر همین لرزیدن ها و ترسیدن ها بزرگ شن یا از خونه فراری میشن یا عقده ای تو دا ...

تو فکرشم جدا بشم دوشنبه هفته دیگه عمل داره بره وبیاد درست وایمیستم پاکارش تکلیفمو روشن میکنم

1474
خوب طاقتی داری یه بار خودتو بزن به دیوونه بازی مطابقش تو هم کتکش بزن ادم میشه

بخدا سفت شدم دیگه...دادگاهم که میری فقط میگن صلح کنید تو روحشون

من داداش ندارم۴ تا عمو دارم عمو اخریم گفت اگه کتکت زد بگو بهم تا حالیش کنم بی کس وکار نیستی...بنظرتو ...

اره اینطوری ادامه بدی تا اخرش همینه اوضاع ولی قانونی بهتره یه موقع دعوا کنن اتفاقی بیفته خدای نکرده بد میشه

تو فکرشم جدا بشم دوشنبه هفته دیگه عمل داره بره وبیاد درست وایمیستم پاکارش تکلیفمو روشن میکنم

حالت خوبه !!!! به تو چه عمل داره اینهمه کتک زده هنوز به فکر عملشی؟؟

بیچاره بچه هات با همچین پدر و مادری

من همون دلنیا ۹۰هستم
1450