1803
1804

به نظرتون ماشین کنم؟

تعداد رای : 143
نظرسنجی
ماشین کن
49
34%
ماشین نکن
94
65%
همین مونده پایین تلویزیون زیر نویس کنن پیامبر فرموده اند هرکس از دریافت یارانه انصراف دهد در بهشت همنشین من است...  

چی  بهترازاین  که تو خونه  خودت. تو کم ترین زمان  سوالت رو از پزشک  زنان بپرسی   

1805

شما حالت خوبه ‌؟

اگه شما دوست داری تمام عمرت قورمه سبزی بپزی و ترشی و مربا درست کنی ایرادی نداره ، اما اینو بفهم همه زن ها مثل تو خودشونو در آشپزخونه حبس نمیکنن...‌دنیای بهتر و بزرگ تر و متعالی تری وجود داره برای هر زنی 
1771
موهاتو بباف حیف موهات که بخاطر اون کوتاه کنی

تا توی کمرم بود وقتی دعوامون میشد میکشید مدل پسرونه چیدم بازم میکشه موقع دعوا.میخوام ظهر که میادش بپکه

همین مونده پایین تلویزیون زیر نویس کنن پیامبر فرموده اند هرکس از دریافت یارانه انصراف دهد در بهشت همنشین من است...  
تا توی کمرم بود وقتی دعوامون میشد میکشید مدل پسرونه چیدم بازم میکشه موقع دعوا.میخوام ظهر که میادش بپ ...

اینکارو نکن

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا صد هزار مرتبه شکرت خیلی دوستت دارم خدا جونم که منو مامان کردی   خدایا بچم سالم باشه و سالم ب دنیا بیاد...بهم لیاقت بده که بتونم درست تربیتش کنم ... بهم سلامتی بده تا بتونم تا آخر عمر بهش خدمت کنم آخه دلم نمیخواد بچم مثل خودم طعم بی مادری بچشه... خدایا بچم سالم ب دنیا بیاد و خودم و شوهرمم تا آخر عمر سایمون بالای سرش باشه...خدایا بازم شکرت میدونم من بنده ی خوبی واست نبودم ولی تو درحقم خدایی کردی خدایا من همیشه قدر این نعمتت رو میدونم .... واسه سالم بودن نی نی تو دلم صلوات میفرستی؟ ممنون دوست مهربونم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
1794
تا توی کمرم بود وقتی دعوامون میشد میکشید مدل پسرونه چیدم بازم میکشه موقع دعوا.میخوام ظهر که میادش بپ ...

فدات شم گلم بس بکن اره بکن عوضش کلاه ها خوشکل بخر بذار ولی کامل کچل نکن دوسانت بذار باشه 

نکن عزیزم.خیالت راحت اون نمیفهمه پس به خاطر کسی که نمیفهمه به خودت آسیب نزن.

رئیس جمهور من آن روحانی است...که به جای قرنطینه،به بیماران کرونایی در بیمارستان خدمت کرد و بعد از شنیدن خبر فوت همسر و فرزندش در خفا اشک ریخت تا روحیه جهادگران بهم نریزه...یادمون میمونه چه کسانی مردونه ایستادن........همه میگن کاش جلوی کرونا رو از اول از چین گرفته بودن تا وارد ایران نشه،حالا فهمیدید مدافعان حرم چرا جلوی داعشو از عراق و سوریه گرفتن؟😔😔😔میدونید شستشوی مغزی یعنی چی؟یعنی وقتی به طرف میگی:ترامپ خودش گفته امریکا ۴۵ میلیون فقیر و گرسنه داره که نان شب ندارن!وقتی که میگی آمریکا بیشترین زندانی دنیا و بیش از ۵۰۰ هزار بی خانمان داره!میگه دروغه!!!یا میگه خب جمعیتش زیاده دیگه!!!بایدم داشته باشهمیگی استرالیا ۵۰۰۰ شترو قتل عام کرده !میگه حتما یه دلیلی داشته اونا بدون فکر کاری نمیکنن!!!!!  میگی آمریکا،سوئد،انگلستان و همین کشورهای اروپایی رکورددار تجاوز به زنان و قتل اند،میگه نه ایران از همه بدبخت تره!!!!!لینک میدی که انگلستان رکورددار اسیدپاشی در جهانه و فقط در یک سال ۵۰۰ اسیدپاشی داشته در صورتی که توی ایران از سال ۸۴ تا همین الان کمتر از این مورد اسیدپاشی داشتیم!میگه خب اسیدپاشی داریم تا اسیدپاشی!!!!! **** (شستشوی مغزی یعنی خودباختگی و خودتحقیری ملی،یعنی همش بگی ایران سیاه و بدبخته و همه جهان گل و بلبل!یعنی خودفریبی،یعنی تعصب بر جهل،یعنی نادانسته سرباز و مزدور دشمن بودن و وطن فروشه کشور بودن)

سربازی بزن

سفید سفید نکن

یکی دوسانت بمونه

ﺗﻮﻯ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﻗﺎﺑﻞ ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﻧﯿﺴﺖ!ﺍﯾﻨﻮ ﺗﻮ ﻧﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻢ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ.ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﮐﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺳﺨﺖ ﺑﻮﺩ ﺑﺮﺍﻡ،ﺍﺻﻼً ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩﻡ ﺍﻭﻥ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺗﻤﻮﻡ ﺑﺸﻪ، ﺍﻣﺎ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪ…ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺷﺎﺩﯼ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ ﺩﯾﮕﻪ ﺗﮑﺮﺍﺭﻧﻤﯿﺸﻪ، ﺍﻣﺎ ﺑﻬﺘﺮﺵ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﺷﺪ…ﯾﻪ ﺭﻭﺯ ﯾﻪ ﺁﺩﻣﯽ ﺍﻭﻣﺪ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ، ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩﻡ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻭﺟﻮﺩﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ،ﺍﻣﺎ ﺑﺎ ﺭﻓﺘﻨﺶ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﺮﺩ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ، ﺍﻭﻧﻢ ﻧﻪ ﯾﮑﯽ، ﻧﻪ ﺩﻭ ﺗﺎ! ﺑﻠﮑﻪ ﺑﻪ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﺳﺮﻡ، ﺁﺩﻡ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ!!!ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﻭﺍﺳﻪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﺍﯾﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻡ، ﮐﻪ ﺣﺘﯽ ﺍﺭﺯﺵ ﺍﺧﻢﮐﺮﺩﻥ ﻫﻢﻧﺪﺍﺷﺖ..!!ﻭ ﻭﺍﺳﻪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﺍﯾﯽ ﺧﻨﺪﯾﺪﻡ، ﮐﻪ ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺧﻨﺪﻩ ﺩﺍﺭ ﻧﺒﻮﺩ، ﮐﻪ ﮔﺮﯾﻪ ﺁﻭﺭﻫﻢ ﺑﻮﺩ…!ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﮔﺬﺷﺖ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﮔﺬﺭ…ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺭﻭ ﺳﭙﺮﯼ…ﺑﺎﻻ ﻭ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺯﯾﺎﺩ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﯾﻦ ﺯﻧﺪﮔﯽ،ﺍﻣﺎ…ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺍﯾﻦ ﺭﻭ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﮐﻪ:ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﺩﻧﯿﺎ ﻗﺎﺑﻞ ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﻧﯿﺴﺖ…ﭘﺲ ﻭﻗﺘﯽ ﺷﺎﺩﯼ، ﺍﺯ ﺷﺎﺩﯾﺖ ﻟﺬﺕ ﺑﺒﺮ؛ﻭ ﻭﻗﺘﯽ ﻏﻤﮕﯿﻨﯽ، ﺑﺪﻭﻥ ﺭﻭﺯﺍﯼ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺧﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺭﺍﻩ ﺩﺍﺭﯼ…ﭘﺲ ﻓﻘﻂ ﺷﺎﺩ ﺑﺎﺵﻭ ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭ…
1774