1464
1482
عنوان

شوهرم موهامو کشیده میخوام کلمو ماشین کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 4149 بازدید | 212 پست
تا توی کمرم بود وقتی دعوامون میشد میکشید مدل پسرونه چیدم بازم میکشه موقع دعوا.میخوام ظهر که میادش بپ ...

کارت اشتباهه. مگه خودت آدم نیستی که بخاطر اون میخوای خودت رو زشت کنی؟فردا هم هزار جور عیب روت میزاره و بهت سرکوفت میزنه. هروقت موهات رو کشید تو هم موهای اونو بکش. محکم باش، با جذبه سرش داد بزن و بگو اگر بهت دست بزنه روزگارش رو سیاه میکنی. آنقدر سست نباش دختر

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

🤔دشمن دانا که غم جان بود بهتر از آن دوست که نادان بود

دستت درد نکنه

نی نی سایت عزیزم یکم مردمی باش👊💖😏          از جماعت عقده ای دوری کنین تا عقده های زندگیشون سرتون خالی نکنن                           فک نمیکردم تو نی نی سایت هم بهم حسادت کنن 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂           
1484
کارت اشتباهه. مگه خودت آدم نیستی که بخاطر اون میخوای خودت رو زشت کنی؟فردا هم هزار جور عیب روت میزاره ...

بخدا وقتی عصبانی  میشه دیگه هیچی حالیش نیست انقده جیغ وداد کردم انگار نه انگار.اره خودمم میترسم زشت بشم😭

ازخدا نخواه که دنیا را بهت بده ، فقط بخواه کسی رو بهت بده که تو را به دنیا نده😍😍😍
صبحی صورتمو ببینین چیکار کرد😭

ولی من یچیزو یاد گرفتم با مرد نباید دهن به دهن بذاری عصبی شد حق باهاتم باشه پاپیچش نشی حرمت خودت میشکنه فقط حرفت هم حق باشه اونموقع روش اثری نداره

برا مشکلم یه صلوات میفرستی خیلی محتاج دعاتونم  
تا توی کمرم بود وقتی دعوامون میشد میکشید مدل پسرونه چیدم بازم میکشه موقع دعوا.میخوام ظهر که میادش بپ ...

نکن سختیش برای تو میمونه اون به هیچیش غم نمیشه چرا  مگه نمیخای بری بیرون خونه کسی چی میگی اونوقت  سخته تا در بیاد هیهاته همیشه میتونی با ماشین بزنی خاک برسر اینجور شوهرا ارزش ندارن تف بندازی روشون چه برسه موهاتو ماشین کنی

تو با خدای خود انداز کار و دلخوشدار که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند

موافقم

مخصوصا اگه روحت و ازرده كرده

و اگه خودت ميتوني تحمل كني

اين مي تونه يه اخطار براش باشه

1432
چ طور دلش میاد؟ چ کار کردی موهاتو کشید؟

من شارژرو زده بودم به یه پریز که پایینه اومد دعوا راه انداخت چرا اینکارو کردی بچه ها پارش میکنن.داشتم دخترمو صبحونه میدادم بخاطر بچم سکوت کردم اومد گفت تو بهم بی محلی کردی کتکم زد

ازخدا نخواه که دنیا را بهت بده ، فقط بخواه کسی رو بهت بده که تو را به دنیا نده😍😍😍
1476
موافقم مخصوصا اگه روحت و ازرده كرده و اگه خودت ميتوني تحمل كني اين مي تونه يه اخطار براش باشه

از این جهت اره ولی ممکنه تو زیبایش اثر بذاره تا در بیاد زشت باشه الویت مرد زیبایی زنه

برا مشکلم یه صلوات میفرستی خیلی محتاج دعاتونم  
بخدا وقتی عصبانی  میشه دیگه هیچی حالیش نیست انقده جیغ وداد کردم انگار نه انگار.اره خودمم میترسم ...

مطمئن باش زشت میشی و دیگه حتی روت نمیشه بری بیرون از خونه. جیغ و داد نکن. با جذبه و اخم . کاملا جدی بگو دیگه خسته شدم، حتی اگر دستت بهم بخوره بلایی سرت میارم که اونسرش ناپیدا باشه. وقتی جیغ و داد کنی اون میگه تو همه دعواها جیغ و داد هست و اهمیتی نمیده. اگر بازم بهت اهمیت نداد همون موقع لباس بپوش بگو می‌خوام برم کلانتری مأمور بیارم ببینم بازم از این غلطا میکنی یا نه. سعی کن بترسونیش

نکن سختیش برای تو میمونه اون به هیچیش غم نمیشه چرا  مگه نمیخای بری بیرون خونه کسی چی میگی ...

اره چطور خونه مامانم برم؟؟رشد موهامم خیلــــــــی کنده از همین میترسم😢

1508