2703
2553

https://www.rokna.net/بخش-حوادث-23/512436-بلایی-که-مادرشوهر-خرافاتی-سر-عروس-مشهدی-آورد-او-نوه-پسر-می-خواست

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

عجب عقب مونده ی ذهنی تمامی بوده مادر شوهره خدا خودش شفاش بده این چه کاریه.چه عروس بی عرصه یی چه شوهره خاک برسری ببین چججوری سر صبحی ادم و 😤میکنن

بهترین نیستم اما خودمم

یعنی چی اون اول یه نه محکم میگفت اینطوری نمیشد واس منم اینجورین خیلی اعتقاد دارن و هزار بار پیشنهاد دادن یا رفتن واسم دعا بگیرن سربچه دارشدن اما ن من ن خانوادم ن حتی شوهرم اعتقاد نداریم حتی شوهرم دعوا کرد باهاشون الان بهشون میگم بچه دارم شدم خداروشکر باز میگن ما گرفتیم دعا تاثیر داشت😐

بِخَند و فرآموش کُن..نَزآر بِفَهمَن کِ بآزَم شِکَستے...♥
2714

هنوزم هستن ازاین مادرشوهرا.جاری من ۱پسرداده الانم حاملست مادرشوهرم چپوراست میگ پسره پسره

صدسال بعدا مرگ من اگربشکافی گورمن خواهدشنیدازقلب من❤دوستت دارم محبوب من😘F

به نظرم عروسه خودشم اعتقاد داشته مگه میشه زوری.جلو مادرشوهرش نتونسته وایسه جلو مادرش که میتونسته.خودشم بدش نمیومده

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه