2726
عنوان

هركس بعد از زايمان ترك بارداري داره بياد لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 54 پست
روغن ميزدي از اول؟!

نه اخه تا ۶ ماه هیچ خبری نبود منم بیخیال بودم اما یهو شروع شد فورا روغن بایو اویل خریدم هرروز و هرشب میزدم اما دیگه فایده نداشت انگار کمتر که نمیشد بیشترم شده بود الانم واقعا نمیدونم چیکار کنم که خوب بشه

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من رو بارداری شکمم ترک نداشت وبعداز زایمانم ترکی ننداخت ولی رونام که ترک برداشت هنوزم روم مونده.شما ...

درمان خاصي نداره ميتوني نيدل  كني تنها راهش پوسته ريزي و كلاژن سازي جديد هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ادامه بده من ماستلا میزدم تو بارداری چندتا ترک ریز داشتم الان دوماهه زایمان کردم با کوچیک شدن شکم و ...

واااا جدی؟ چرا من بعد زایمان به ترک‌هام اضافه نشد؟

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
2728
يني بعدش كه ميخاد شكم جمع بشه ترك ميخوره؟؟؟

آره عزیرم‌....وقتی شکم ت جمع میشه لاغر میشی در محل هایی که کش اومده بود شکم ت ترک میبینی ....

ولی اون موقع هربار به صورت بچه ت نگاه میکنی میگی میارزید بخاطرش انقدر تغییر کنی ...

ولی ترک هایی که به اعصابت میاد خیلی بیشتره بعدا😉

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
واااا جدی؟ چرا من بعد زایمان به ترک‌هام اضافه نشد؟

پوست با پوست فرق داره من شکمم اصلاً ترک نخورده ولی دوتا پهلوهام محل قرار گرفتن کمر شلوار تقریباً بعداز دو هفته از زایمان هرکدوم سه چهارتا ترک ریز ایجاد شده که هنوزم قرمزه 

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
آره عزیرم‌....وقتی شکم ت جمع میشه لاغر میشی در محل هایی که کش اومده بود شکم ت ترک میبینی .... ولی ا ...

اخه پوستمم نازك نشده حتي .پهلو هم اصن ندارم رو به جلو هست شكمم.اخه ميدوني من قبل از بارداريم حتي يه ذره هم چربي شكمي نداشتم شديدا و حرفه اي ورزش شكم ميكردم

ميخام ببينم اصولي وزن كم كنم وضعيتم چطور ميشه از لحاظ ترك

چه جوری چرب میکردی؟  من از حموم ک میام میزنم ب شکمم زیادم نمیمالم و دفعه دیگه ک برم حموم میشور ...

من هر شب موقع خواب.روزايي هم كه حمام ميرم بعد حمام 

بايو اويل و روغن زيتون اصل طبيعي خيلي زود جذب ميشه چرب نميشي.كرم هيدودرم هم دوتا تيوپ خريدم با هم ديدم اصلن اصلن بدرد نميخوره كرم خشكي هست

البته دكترم گفت ژنتيك تاثير داره مادرم ولي دوسه تا دونه ترك داره من خودم فكر ميكنم اگه چربي شكمي داشته باشه ادم همونجا چربي شكسته ميشه و ميشه ترك  

ببین این علم فیزیکه، وقتی چیزی بیش از ظرفیت کشسانی ش کش بیاد و بعد به ظرفیت قبلی برگرده ترک میخوره . ...

شما شوهر داری؟ یکم فک کن، یه چیز خیلی ساده هست که زیاد هم میبینی ولی هیچوقت با قوانین فیزیک جور در نمیاد، 🤔🤔🤔

شاید چون ما خیلی چیزاشو نمیدونیم

اخه پوستمم نازك نشده حتي .پهلو هم اصن ندارم رو به جلو هست شكمم.اخه ميدوني من قبل از بارداريم حتي يه ...

ببین کم و زیاد داره .... ولی امکان داره اصلا نباشه ...

ممکنه چون ورزیده ای کمتر باشه ...

ولی خب یهو شکم ت توی یه لحظه میره تو ...

یه بادکنک بردار بادش کن... بعد بادشو خالی کن ...

بذار کنار یه بادکنک نو ببین فرق دارن یا نه ...

جواب سوالتو میگیری

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
2706