1472
1459
عنوان

هركس بعد از زايمان ترك بارداري داره بياد لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 54 پست
يني بعدش كه ميخاد شكم جمع بشه ترك ميخوره؟؟؟

آره عزیرم‌....وقتی شکم ت جمع میشه لاغر میشی در محل هایی که کش اومده بود شکم ت ترک میبینی ....

ولی اون موقع هربار به صورت بچه ت نگاه میکنی میگی میارزید بخاطرش انقدر تغییر کنی ...

ولی ترک هایی که به اعصابت میاد خیلی بیشتره بعدا😉

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
مرسي عزيزم

چه جوری چرب میکردی؟ 

من از حموم ک میام میزنم ب شکمم زیادم نمیمالم و دفعه دیگه ک برم حموم میشورم 

تو چی ؟ 

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از 5 سال خدا بهم نی نی داده😉
واااا جدی؟ چرا من بعد زایمان به ترک‌هام اضافه نشد؟

پوست با پوست فرق داره من شکمم اصلاً ترک نخورده ولی دوتا پهلوهام محل قرار گرفتن کمر شلوار تقریباً بعداز دو هفته از زایمان هرکدوم سه چهارتا ترک ریز ایجاد شده که هنوزم قرمزه 

💗💗💗 

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

آره عزیرم‌....وقتی شکم ت جمع میشه لاغر میشی در محل هایی که کش اومده بود شکم ت ترک میبینی .... ولی ا ...

اخه پوستمم نازك نشده حتي .پهلو هم اصن ندارم رو به جلو هست شكمم.اخه ميدوني من قبل از بارداريم حتي يه ذره هم چربي شكمي نداشتم شديدا و حرفه اي ورزش شكم ميكردم

ميخام ببينم اصولي وزن كم كنم وضعيتم چطور ميشه از لحاظ ترك

1436
چه جوری چرب میکردی؟  من از حموم ک میام میزنم ب شکمم زیادم نمیمالم و دفعه دیگه ک برم حموم میشور ...

من هر شب موقع خواب.روزايي هم كه حمام ميرم بعد حمام 

بايو اويل و روغن زيتون اصل طبيعي خيلي زود جذب ميشه چرب نميشي.كرم هيدودرم هم دوتا تيوپ خريدم با هم ديدم اصلن اصلن بدرد نميخوره كرم خشكي هست

البته دكترم گفت ژنتيك تاثير داره مادرم ولي دوسه تا دونه ترك داره من خودم فكر ميكنم اگه چربي شكمي داشته باشه ادم همونجا چربي شكسته ميشه و ميشه ترك  

ببین این علم فیزیکه، وقتی چیزی بیش از ظرفیت کشسانی ش کش بیاد و بعد به ظرفیت قبلی برگرده ترک میخوره . ...

شما شوهر داری؟ یکم فک کن، یه چیز خیلی ساده هست که زیاد هم میبینی ولی هیچوقت با قوانین فیزیک جور در نمیاد، 🤔🤔🤔

شاید چون ما خیلی چیزاشو نمیدونیم

روغن ميزدي از اول؟!

روزی چن بارمیزدی استارتر ازچندماهگی ب بعد میزدی

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترقشنگم امسال عید روباتوجشن میگیریم انشالله قدمت برامون خیرباشه.بچه ها دعاکنید به خواسته هام برسم هرچندشایدکوچیک باشن یکیش خریدوسایل خونه هست یکیشم دماغموعمل کنم بعدهم اگه خدابخواد  خونه ای که میخوامونصیبمون کنه لطفاازته دلتون برام دعاکنید یه صلوات هم بفرستین ممنونم ازتون مهربونا
اخه پوستمم نازك نشده حتي .پهلو هم اصن ندارم رو به جلو هست شكمم.اخه ميدوني من قبل از بارداريم حتي يه ...

ببین کم و زیاد داره .... ولی امکان داره اصلا نباشه ...

ممکنه چون ورزیده ای کمتر باشه ...

ولی خب یهو شکم ت توی یه لحظه میره تو ...

یه بادکنک بردار بادش کن... بعد بادشو خالی کن ...

بذار کنار یه بادکنک نو ببین فرق دارن یا نه ...

جواب سوالتو میگیری

1444
شما شوهر داری؟ یکم فک کن، یه چیز خیلی ساده هست که زیاد هم میبینی ولی هیچوقت با قوانین فیزیک جور در ن ...

عزیزم ...

متوجه منظورت نمیشم

اخي حالا اونجا مهم نيست حتي رون هم مهم نيست هرچند من سز هستم

خب اگه سز هستی ک هیچی عزیزم.ان شاالله تا الان نشده بعدشم نشه.

من طوری ترک دارم حس میکنم اول ترک بودم بعد دست و پادراوردم😂😂😂

اخه پوستمم نازك نشده حتي .پهلو هم اصن ندارم رو به جلو هست شكمم.اخه ميدوني من قبل از بارداريم حتي يه ...

اگه تا اینجا نداشتی دیگه فک نکنم بیاد، منم نداشتم بدون اینکه روغنی استفاده کنم، ولی بعدها متوجه شدم روی کشاله ران ترک های ریز افتاده🙁

ما تو فیزیک قانون بقای جرم و ماده داریم،  ولی همیشه یه سری مسایل هست که شاید برای ما هنوز ناشن ...

چه ربطی به ترک بارداری داشت؟😥

1474
روزی چن بارمیزدی استارتر ازچندماهگی ب بعد میزدی

والا من از روز اولي كه فهميدم باردارم شروع كردم به زدن

البته سن هم بي تاثير نيست بارداري بالاي ٣٠ سال ادم استخون تركونده ديگه در حالي كه تو سنين پايين مثلا ٢٠ تا ٢٥ سال بدن هنوز جاي خودشو باز نكرده 

1450