2726
عنوان

دردقفسه در بارداری

47 بازدید | 9 پست

سلام صبحتون بخیر خانم ها نمیدونم کسی اطلاعاتی داره یانه تقریبا زپانی ماه ۸شدم ۲باربرام اتفاق افتاده ی دردی هست ک ازپشت قفسم شروع میشه جلوی قفسه سینه هام ک نفسم نمتونم بکشم تقریبا صب میشه اونم موقع خاب طول روز اینطوری نشدم بچم سالمه حرکت میکنه ولی این چ دردیه بعد درد هم کلا  ب لرزه میوفتم کسی اینطوری شد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من یه بار که ناهار خورده بودم خوابیدم احساس کردم داره سرفم میگیره یهو عرقم زد و تپش قلب گرفتم خیلی بد بود همه جام میلرزید !!

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
من یه بار که ناهار خورده بودم خوابیدم احساس کردم داره سرفم میگیره یهو عرقم زد و تپش قلب گرفتم خیلی ب ...

بخداازساعت۷میمیرم خابمم نمیبره لرزش ک دارم قابل کنترل نیست اصلا خیلی پیترسم واسه بچم مشکلی بیاد 

بخداازساعت۷میمیرم خابمم نمیبره لرزش ک دارم قابل کنترل نیست اصلا خیلی پیترسم واسه بچم مشکلی بیاد  ...

سعی کن اصلا با معده سنگین نخوابی!!اخراش چون به قفسه سینه فشار میاد اینجوری هست!!نگران نباش اصلا واسه نی نی مشکلی پیش نمیاد

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!