2737
2734
عنوان

دیالوگ زیبا و تاثیرگزار حشمت فردوس

| مشاهده متن کامل بحث + 4829 بازدید | 28 پست
اصلا نصف جملات نویسندش از تو اینستاست  بقول شوهرم اگر این وقتی که صرف حفظ کردن جمله های اینستا ...

منم موافقم

خواستم همینو بگم 

جملاتش از روی عکس نوشته هاس😆

😍ninimod.اکسسوری اتاق کودک و سیسمونی🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=109382853]حیف شخصیت فردوس که با این فیلم آباین حرفای اینجوریش خوبه 

ولی من اینکه مدام میخاد تحقیر کنه و حرف خودش پیش بره لجم  میگیره ب قول محمدش ک ب ناز گل گفت من خوبم تو بدی من راست میگم تو نمیگی و ...  

سرنوشت از سرنوشت،سرگذشت از سر گذشت،افسوس زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔
اصلا نصف جملات نویسندش از تو اینستاست  بقول شوهرم اگر این وقتی که صرف حفظ کردن جمله های اینستا ...

شادی جان امضات کیه؟

من صلوات فرستادم 

😍ninimod.اکسسوری اتاق کودک و سیسمونی🌷
2731

امضات کیه؟؟؟ صلوات فرستادم انشالله به سلامتی به خونتون برگرده

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

وقتی خودتو بشناسی خدا رو هم میتونی بشناسی من که سهلم

فردوس به محمد اینو گفت

💝 میشودبامحبت و شجاعت دروازه های زندگی برویت باز💝😍دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین💝
2738
شما هم‌شوهرت سرده؟😎

بشدت

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
بیا اونور درد دل کنیم‌

قبول کردم

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده