2410
2553

یاد گرفتم فقط یک بار برای هر چیزی غصه بخورم 

خیلی زیبا بود کاش منم یه روز به این برسم مدام تکرار نکنم که ذهنم پر از این  غصه های تلمبار شده اس

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ولي من اونو دوس داشتم ك گغت وقتي پول داشتم همه منو ميشناختن حالا ك پول ندارم من همه رو شناختم🤦🏼‍♀️

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2456
اکثر دیالوگ هاش زیباست  به نظرم بازی توی این فیلم با این دیالوگ ها خیلی رو شخصیتش تو اجتماع تا ...

اگر چیزی یادتونه بنویسید فیض ببریم 

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
2714

اصلا نصف جملات نویسندش از تو اینستاست 

بقول شوهرم اگر این وقتی که صرف حفظ کردن جمله های اینستا کرده رو صرف کتاب خوندن در مورد نویسندگی میکرد تو اعصاب مردم کمتر ....😂😂😂

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
2706