1464
1459

یاد گرفتم فقط یک بار برای هر چیزی غصه بخورم 

خیلی زیبا بود کاش منم یه روز به این برسم مدام تکرار نکنم که ذهنم پر از این  غصه های تلمبار شده اس

ولي من اونو دوس داشتم ك گغت وقتي پول داشتم همه منو ميشناختن حالا ك پول ندارم من همه رو شناختم🤦🏼‍♀️

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1473

اصلا نصف جملات نویسندش از تو اینستاست 

بقول شوهرم اگر این وقتی که صرف حفظ کردن جمله های اینستا کرده رو صرف کتاب خوندن در مورد نویسندگی میکرد تو اعصاب مردم کمتر ....😂😂😂

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
1334

آره منم خوشم اومد دقیقا به خودم فک کردم که هنوز غصه گذشته میخورم

نی نی سایت عزیزم یکم مردمی باش👊💖😏          از جماعت عقده ای دوری کنین تا عقده های زندگیشون سرتون خالی نکنن                           فک نمیکردم تو نی نی سایت هم بهم حسادت کنن 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂           
1476
اصلا نصف جملات نویسندش از تو اینستاست  بقول شوهرم اگر این وقتی که صرف حفظ کردن جمله های اینستا ...

منم موافقم

خواستم همینو بگم 

جملاتش از روی عکس نوشته هاس😆

کاربر قدیمی ام .ترکوندنم😩

[QUOTE=109382853]حیف شخصیت فردوس که با این فیلم آباین حرفای اینجوریش خوبه 

ولی من اینکه مدام میخاد تحقیر کنه و حرف خودش پیش بره لجم  میگیره ب قول محمدش ک ب ناز گل گفت من خوبم تو بدی من راست میگم تو نمیگی و ...  

اصلا نصف جملات نویسندش از تو اینستاست  بقول شوهرم اگر این وقتی که صرف حفظ کردن جمله های اینستا ...

شادی جان امضات کیه؟

من صلوات فرستادم 

کاربر قدیمی ام .ترکوندنم😩

امضات کیه؟؟؟ صلوات فرستادم انشالله به سلامتی به خونتون برگرده

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس
1450