2726
عاشق سبک زندگیت شدم من

به خدا نمیرسم

یعنی شوهرم غذا میبینه قشنگ چشماش برق میزنه

همون تخم مرغی هم که خونه میخوریم به شوهرم میگم عزیزم انقدر دلم هوس اون غذاهای خوشمزتو کرده

پامیشه یه ابداع جدید از تخم مرغ نشون میده

شوهرم شلخته اس 50 تا شلوار الان تو اتاق خوابه خوب من کی جمع کنم

امروزم خیر سرم مریضم با تمام مریضیم اومدم سر کار

ساعت 6 صبح شوهرم پاشده کته ماست درست کرده ، نبات داغ درست کرده داده خوردم که بتونم سرپا شم برم سرکار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خدا نمیرسم یعنی شوهرم غذا میبینه قشنگ چشماش برق میزنه همون تخم مرغی هم که خونه میخوریم ...

منم خیلی گیر تمیز کردن خونه نیستم بعضی اوقات مامانم میاد همه جا رو تمیز میکنه اساسی

اما هر وعده غذا میپزیم اونم متنوع 

هردوتامون شکموییم

🥰😍😍😉🙃
2728
 به خدا نمیرسم یعنی شوهرم غذا میبینه قشنگ چشماش برق میزنه همون تخم مرغی هم که خونه میخوریم ...

واقعا همین که شوهرت کمک میکنه تو کارا باید بذاری رو سرت حلوا حلواش کنی 

مال من غذا اماده تو یخچال فقط لازمه که گرمش کنه 

از من دوساعت زودتر میرسه خونه 

دست به سیا سفید نمیزنه تا من بیام خسته براش گرم کنم همه چیشو بدم تازه بازم غر میزنه

هر موقع دو سه تا بچه داشتین اونموقع بیاین بگین چطوری این کارارو میشه با هم کرد من بهتون جایزه میدم ع ...

منم کارشناسی بودم واقعا به همش میرسیدم ولی الان انقدر ازمون کار میکشن استادا واقعا درموندخ شدم زبانم تفننی نمیرم واسه این میرم که رشتم در گرو زبانه 

منم خیلی گیر تمیز کردن خونه نیستم بعضی اوقات مامانم میاد همه جا رو تمیز میکنه اساسی اما هر وعده غذا ...

ماهم شکمو هستیم ولی تا وقتی غذای بیرون هست و مامانا هستن و منم کار دارم چرا باید خودمو بکشم  

خارج از شوخی واقعا نمیشه

ما از 6ونیم تا 9و 10 تو بنگاها دنبال خونه ایم

ماهم شکمو هستیم ولی تا وقتی غذای بیرون هست و مامانا هستن و منم کار دارم چرا باید خودمو بکشم   & ...

درکتون میکنم ما هم مستاجریم 

خیلی سخته دنبال خونه رفتن

من با خانواده شوهرم ارتباط ندارم و خونه مامانم هم یه بار در هفته میرم 

شوهرم هم معدش مشکل داره غذای بیرون اذیتش میکنه

خودم دلم برا خودم میسوزه

🥰😍😍😉🙃
واقعا همین که شوهرت کمک میکنه تو کارا باید بذاری رو سرت حلوا حلواش کنی  مال من غذا اماده تو یخ ...

شوهرم یه سری بدیای کوچولو داره که همه دارن

ولی خدایی خیلی همراهه و اصلا غر غرو نیست

خدایی کدوم مردی ساعتی 7 صبح پامیشه کته دم میکنه میره بیرون ماست میخره که به زنش کته ماست بده

یا نبات داغ درست کنه

خدایی جز شوهر من و بابام بود مطمئننا اون زنو رو تو دستشویی زندانی میکردن جای کمک کردن بهش

درکتون میکنم ما هم مستاجریم  خیلی سخته دنبال خونه رفتن من با خانواده شوهرم ارتباط ندارم و خون ...

الهی بگردم

ای بابا

خیلی سخته که

برامون دعا کن دنبال خرید خونه ایم الان هرچند فکر کنم بیشتر 50.60 متر نتونیم بخریم ولی به ببخشید ببخشید ادم یه دستشویی از خودش داشته باشه راحتتره تا کاخ اجاره ای

انشالله توام یه خونه بزرگو عالی میخری

اون مورد خرید و آشپزی روبیشتر توضیح میدی لطفا

هر وقت میرم خرید از قبلش لیست مینویسم و تقریبا تو ذهنم میدونم که با چی قراره چیا درست کنم. وخوب چیزای آسون انتخاب میکنم.

همون موقع که میام خونه از خرید یا هروقت فرصت کردم خیلی چیزا رو خورد میکنم  و بسته بندی میکنم که آماده به مصرف باشن.
 مثلا مرغ پاک شده میخرم(ترجیحا سینه که سالمتره) و تقریبا ۳۰ مدل خوراک طور بلدم درست کنم که در واقع ترکیب مرغ تفت داده شده است (یا تو فر)  با یه سری مخلفات و یاسس های و ادویه های ترکیبی. نیم ساعتم وقتم رو نمیگیره. ولی کاری میکنم که دوتاش شبیه هم نباشه. کنارش هم نون یا سیب زمینی تو فر. یا پرش برنج کته. سالاد آماده (منظور کاهو و سبزی خورد شده است) همیشه تو یخچال دارم. 

همین کار رو با ماهی و میگو و گوشت چرخ کرده یا راسته هم میکنم . تنوع اینا یه کم کمتره. 

غذاهای سنتی بیشتر چیزای ساده می پذم که بالا سر وایسادن نداره و شب میذاری صبح پامیشی آماده است. مثل آبگوشت. یا پلو مخلوط که باز نسبتا سریعه. 

ماکارونی دمی ایرانی نمی ذارم معمولا چون وقت گیره. پاستا به سبک ایتالیای باز یه ۱۰ ۱۵ مدلی بلدم که اکثرا هم گیاهین و وقتی نمیبره. بعضی وقتی یه سس پاستا درست میکنم یه وعده میخوریم دووعده اش رو میذارم تو یخچال دو هفته بعد باهاش یه غذای دیگه درست میکنم با سسش مثل ساندویچ یا سوپ یا همون تو  پاستا استفاده میکنم. 

کلا هم اونقدر رو فریز کردن غذا یا مواد اولیه اش حساس نیستم. اگه بدونی چی رو تاکی وقت داری بخوری اونقدرا هم از ارزش غذاییشون کاسته نمیشه و به هرحال بهتر از فست فوده.  

هر وقت میرم خرید از قبلش لیست مینویسم و تقریبا تو ذهنم میدونم که با چی قراره چیا درست کنم. وخوب چیزا ...

خیلی خوبه عالیه 

ممنون از توضیحاتت

بعد دستورات این غذاهارو از نت یا کتابی چیزی گرفتی؟ 

خیلی خوبه عالیه  ممنون از توضیحاتت بعد دستورات این غذاهارو از نت یا کتابی چیزی گرفتی؟

بیشتر از همون نت. ولی خارجی نگاه کنی بهتره. چون خارجیا اصولا فرضشون بر اینه که قرار نیست خیلی وقتی بذاری. بعد هم از هر ملیتی یه چیزی الهام میگیری که باعث تنوع میشه.  همه چی رو کامل مطابق دستور اصلی نمیرم. در حد اینکه یادم بمونه چی با چی میاد و ترکیبش جالب میشه. 

بیشتر از همون نت. ولی خارجی نگاه کنی بهتره. چون خارجیا اصولا فرضشون بر اینه که قرار نیست خیلی وقتی ب ...

ممنون عزیزم باید امتحان کنم. 

بلکه از این نیمرو خوری راحت بشم