1920
1924
عنوان

صبح پاییزی. ادمای خوشبخت کتاب میخوانند

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 30 پست
رمان نیست؟

نه خیلی آموزنده است بخونید 

کتاب راز،معجزه سپاسگزاری از راندا برن هم عالیه

تو هوایی، که برای یک نفس خودمو از تو جدا نمیکنم... تو برای من خود غرورمی،من غرورمو رها نمی کنم      
موضوعش چیه؟

کتاب تربیت کودکان هست !!کلا ۸ تا کتاب هست میخام قبل اومدن نی نی یه دور بخونمش 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

مرسی از همتون بازم چیزی داشتید خبرم کنید😘🤗🤗😅😅

۷ روز دیگه تولدمه میخوام بگم هدیه بخرن واسم😂😂😂😂😂والا بخدامن همینقدر پروام😂😂😂😉😆

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922
یکم تو نی نی سایت بچرخی درک می کنی

اون خانومایی که اینجورن خودشون این راهو انتخاب میکنن

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
1911
یکم تو نی نی سایت بچرخی درک می کنی

درضمن ۵ انگشت مثل هم که نیست