2410
2553

غیبت نکنیم.پشت سرکسی بد نگیم.توی جمع کم حرف باشیم.لبخند داشته باشیم همیشه.اینا باکلاسیه بنظرمن

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

من نظری راجب با کلاس بودن ندارم چون هرموقع خاستم باکلاس باشم بقیه قکر میکردن از خودم در میارم😂 فک کنم اشتپ میزدم😂 اما عاااااشق لباس و تیپای جلفم از اون النگ دولنگیا خوشم میاد خودمم همینجوریم😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

لباس زیاد داشته باش.با صدای اروم صحبت کن.همیشه بوی عطر بده.خیلی صحبت نکن بیشتر شنونده باش.

سیاست داشته باش.هیچ وقت تو جمع برا بچه عصبی نشو

همیشه تو زندگیم نگران چیزهایی بودم که ۹۹% اتفاق نیوفتادن  

به نظر من کلاس تو ذات آدماست 

بعضیا الکی اداشو درمیارن فک میکنن با کلاسن

درحالیکه قشنگ مشخصه اداست

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
2714
به نظر من کلاس تو ذات آدماست  بعضیا الکی اداشو درمیارن فک میکنن با کلاسن درحالیکه قشنگ مشخصه ...

دقیقا

اگه کسی میخواد خودشو به اصطلاح باکلاس کنه باید تغییرات رو کم کم ایجاد کنه تا خودش واقعا همون مدلی شه نه اینکه مثلا تو خونه یه مدل باشه و تو جمع فامیل شوهر کلا یه چیز دیگه شه

رفتارهای مصنوعی واقعا زننده ان

دقیقا اگه کسی میخواد خودشو به اصطلاح باکلاس کنه باید تغییرات رو کم کم ایجاد کنه تا خودش واقعا همون ...

افربن دقیقا

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من