2726
عنوان

کارت واکسن

| مشاهده متن کامل بحث + 148 بازدید | 19 پست
به منم بگین چرا نمیزنیم ماه دیگه منم باید مال دخترم بزنم

چون میگن ضررش بیشتر از فایدشه چون خودشون هم قبول ندارن ولی رو بچه های بدبخت امتهان میکنن چون طب سنتی و اسلامی رد کرده چون یکی از اشناهای ما دخترشو واکسن زد و کلیه های بچه از کار افتاد ولی کسی گردن نگرفت و گفتن خودش مشکل داشته در حالی که بچه سالم سالم بود و هیچ طوریش نبود الان دیالیز میشه بچه ۷ ساله اونم دختر از الان بدبخت شد ولی کی جوابگو 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
جدی من چکار کنم پس

من که نزدم شیش سالگیش رو خدارو شکر مدرسش هم نخواستن .بعضی مدارس ایرانی اسلامی نمی‌خوام.اگه بتونی تو بهداشت آشنا پیدا کنی برات مهر بزنه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون میگن ضررش بیشتر از فایدشه چون خودشون هم قبول ندارن ولی رو بچه های بدبخت امتهان میکنن چون طب سنتی ...

یا خدا من دخترم از عفونت ادراری یکم کلیه هاش کم کار شده بود 

چکار کنم وااای

با کی مشورت کنم 😢😢😢

چون میگن ضررش بیشتر از فایدشه چون خودشون هم قبول ندارن ولی رو بچه های بدبخت امتهان میکنن چون طب سنتی ...

تو آمریکا تحقیقی کردن که اوتیسم رو به واکسن ربط میده.وجود المینیوم و جیوه که باعث سرطان میشه و ...

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2728
تو آمریکا تحقیقی کردن که اوتیسم رو به واکسن ربط میده.وجود المینیوم و جیوه که باعث سرطان میشه و ...

یکی هم اینکه میگن علت نازاییهایی که اینقدر زیاد شده و بیشتر هم خواهد شد واکسنه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن