2726
عنوان

کارت واکسن

148 بازدید | 19 پست

سلام مدارس برای ثبت نام کارت واکسن بچه رو  میخوان،؟

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چطور

چون من واکسن شیش سالگی پسرم رو نزدم و قصد زدنشم ندارم.میخواست ببینم مدارس کارت میخوان یا نه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
چرا نمیخوای بزنی

چون ما پیش طبیب میریم و طب سنتی واکسن رو رد کرده

چون من واکسن شیش سالگی پسرم رو نزدم و قصد زدنشم ندارم.میخواست ببینم مدارس کارت میخوان یا نه

منم نمیخوام‌ اما فکر کنم نمیشه

اما دوستم میگه میخواد بده یکی الکی کارت واکسن رو پر کنه

منم میخواستم نزنم دخترم کلاس اوله کارتو دادم بهشون و دیدن که کامل نیست ولی ثبت نام کردن فکردم خرم از پل گذشته و دیگه نمیگن کارتش ناقصه ولی دیروز بهم گفتن کارتت ناقصه باید کاملش کنی وگرنه دیگه مدرسه نیاد😫😫

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
منم میخواستم نزنم دخترم کلاس اوله کارتو دادم بهشون و دیدن که کامل نیست ولی ثبت نام کردن فکردم خرم از ...

پسر من شیش سال تمومه.هفت سالشه ولی مدرسه نخواست کارت واکسن 

به منم بگین چرا نمیزنیم ماه دیگه منم باید مال دخترم بزنم

طب سنتی کاملاواکسن رو رد کرده و بسیار مضر میدونه

منم نمیخوام‌ اما فکر کنم نمیشه اما دوستم میگه میخواد بده یکی الکی کارت واکسن رو پر کنه

بله به نظرم من میتونید خودتون درست کنید یا اگه آشنایی دارید  تو خانه بهداشت براتون راحت پر کنن ... بازم بند 《پ》😂

2706