1472
1459

دیشب همسرم اومد باهام خیلی حرف زد. یه مشت اراجیف بافت که یه کدومش تو کت من نرفت... ک نمیدونم اون شب من مست بودم حواسم نبود چی نوشتم و فلان و فلان و....‌ 

گفت برگرد بچمون گناه داره.منم دوست دارم. خونه ک بنامته ماشین هم میزنم بنامت‌. حق طلاق هم بهت میدم. ازم خیلی خواهش کرد که برگردم.

از یه طرف بخاطر کارهاش حاااالم ازش بهم میخوره که‌ میخوام بالا بیارم.میدونمم ادم نمیشه. حتی اگر برفرض محال ادم هم بشه دیگه از چشمم افتاده از طرفی دلم برا بچه میسوزه...

دیگه نه علاقه ای بهش دارم نه اعتمادی...

خانوما توروخدا میشه بیاین بگین توی یه زندگی میشه بود ولی طرفو دوست نداشت؟ میشه فقط بخاطر منافع مالی و بچه زندگی کرد؟ همچین چیزی ممکنه ک ازش بدم بیاد اما زندگی درکنار دخترم بهم لذت بده و با اون خوش باشم؟ 

گنگ و مات و مبهومم‌‌....

میدونم یه روزی دخترمو ازم میگیره. شاید الانم بتونه بگیره یا حتی شده بعد هفت سالگیش. چون هم به شدت بهش علاقه داره هم میبره میده مادرش بزرگش کنه و اینجور نیس ک بگم از پس بزرگ کردنش برنمیاد.

خدایا خیلی گیجم و مات..‌. بنظرتون چه باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی بمن بگه

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1473

بگیر ماشین وحق طلاق برگرد

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس

طفلک دخترت.

عزیزم نمیتونی حضانت دخترتو بگیری. کسی که مست کنه لیاقت اینو داره که دخترت کنارش بزرگ شه. من جای تو بودم بخاطر دخترم میرفتم😢

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی کمالاتی انسان از سخن پیدا شود...پسته بی مغز چون لب وا کند رسوا شود...!                                       💜 برای سالم بدنیا اومدن نی نیم یه دونه صلوات میگی؟💜
فقط و فقط برو دفترخونه رسما ازش حق حضانت بچه تو بگیر بگو حضانت بچه و حق طلاق میخوام ماشین نمیخوام ...

حق طلاق میده اما حضانت بچه نمیده... برا من دخترم اصل کاریه. نفسم به نفسش بنده

8

يه بار ديگه امتحان كن

اما هموني كه گف رو بخواه ازش

حق طلاق حتما و ماشين رو هم بزنه به نامت

ضرر نداره كه امتحان كن اگه نشد راحت تر ميتوني جدا شي چون حق طلاق داري

اميدوارم كه همه چي تغيير كنه و به زندگي برگرده و خوشبخت باشيد

ميشه براي انجام شدن كارم صلوات بفرستيد؟
بنظرت بدون عشق و علاقه میتونم زندگی کنم باهاش؟

اولش مست بوده؟

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس
1474
بنظرت بدون عشق و علاقه میتونم زندگی کنم باهاش؟

رفتم صفحه اول اسکرین دیدم ببخش این سوال میپرسم واقعا دوست دختر داره؟؟

بالاگفتم برگرد امابادیدن پیام همسرت میگم اصلا برنگرد اصلا اصلا خونم به نامت ماشین اینا میخوای چیکار برنگرد

منم همین تو سرمه... اما از یه طرفم متنفرررررم ازش

امیدوارم رفته رفته زندگیت خوب بشه که دیگه انقد ازش نفرت نداشته باشی.

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی کمالاتی انسان از سخن پیدا شود...پسته بی مغز چون لب وا کند رسوا شود...!                                       💜 برای سالم بدنیا اومدن نی نیم یه دونه صلوات میگی؟💜
1331