2703
2553
عنوان

کسی هس الان جوابمو بده؟😩چرا خوشمزه نشده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 899 بازدید | 76 پست
من مرغ بیشتر دوس دارم مرغ برای سوپ و اشای روشن مث سوپ سفید و قرمز مرغ خوبه یا اش دوغ مرغ خوبه ولی اش ...

ممنونم 

من اینارو نخریدم داداشم و شوهرمو یه بار با هم فرستادم رفاه !داداشم دوست داره شوهرم 10 بسته انواعشو برداشته 😂

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

لوبیا رو آب پز کن. بعد تو قابلمه پیاز سرخ کن و ادویه و نمک فلفل و زردچوبه بزن بهش بعد رب بزن یه کم که سرخ شد آب بریز روش و سیب زمینی و چند تیکه بزرگ فلفل دلمه ای اضافه کن. وقتی سیب زمینی ها پخت لوبیا و یک گوجه که از وسط نصف شده بهش اضافه کن بعد که غلیظ شد و زیرشو خاموش کردی سس گوجه بهش اضافه کن بهشتی میشه😍

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!
2456
2714

حتما حتما حتماااااااااااااااااا بزار لوبیاها کاملااااااااااااااااااا پخته بشن بعد باقی چیزارو اضافه کن 

اگه یه کم هم لوبیاها هنوز سفت باشه وتو مواد دیگه رو اضافه کنی نه جا میفته نه طعم داره 

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 
نه😢اینه دلیلش؟اخه انگار خوده لوبیا ها مزه نداره

من يه بار مرغ درست كردم 

يادم رفت ادويه و رب بزنم

همينجوري ريختم تو قابلمه 

باور كن هيشكي نخورد

من اين رو دليلش ميدونم

خيلي كم رب رو تو كره يا روغن تفت بده كمااا

توش ادويه بزن بعد اضافه كن به غذات

ميشه براي انجام شدن كارم صلوات بفرستيد؟

ببین اول پیاز داغ کن.بعد رب رو تفت بده توشزردچوبه و فلفل بزن.بعد لوبیا بریز که قبلا خیسوندی.بعد آب جوش بریز تا بپزه.بعدکه پخت سیب زمینی  نگینی درشت. و قارچ بنداز بپزه. آخرشم آبلیمو بریز

من خوراکام معروفه

2706