1464
1411
عنوان

کسی هس الان جوابمو بده؟😩چرا خوشمزه نشده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 76 پست
من اخه هر تغییری تو ادویه و روش غذا و سبزی میدم اخر همونه مشکل ازخودمه    

به نظرم خودتو ری استارت کن😁

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!
منم از موقعی که ازدواج کردم آرزو ماکارونی و خوراک لوبیامونده تو دلم😫

شوهرم ماکارونی دوست داره.ولی از بس ادا داره دیگه خودم از بعضی غذاهایی که دوست داشتم هم زده شدم

یاحسین     

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

من خوراک لوبیا دوست دارم دلی هیچوقت مثل بیرونیادنمیشه.گاهیدکنسروشو میگیرم خیلی دوست دارم ولی گرونه د ...

.یه مدل بهت میگم درست کن کپ بیرون در میاد.اول لوبیا چیتو رو بزار خوب بپزه ولی له نشه سفت هم نباشه.بعد توی یه قابلمه جدا روغن بریز پیازتو سرخ کن رب بریز بعدم ادویه و دوقاشق آرد یه کم که تفت خوردن یه لیوان از اون آب لوبیا بریز داخل قابلمه تا حجیم بشه بعدم لوبیا ها رو بریز داخلش و یه دقیقه بعددو لیوان از اون آب لوبیا رو.بزار جا بیفته.اگه آبش کم بود میتونی یه کم آب جوش داخلش بریزی

1436
حتما حتما حتماااااااااااااااااا بزار لوبیاها کاملااااااااااااااااااا پخته بشن بعد باقی چیزارو اضافه ...

فک کنم مشکلم همین بود😢

زود ریختم

خدایا شکرتتتتتتت همین
نه😢اینه دلیلش؟اخه انگار خوده لوبیا ها مزه نداره

اگه لوبیا خوب پخته و نرم شده عزیزم فقط بذار آبش کم بشه غلیظ تر بشه مزه میگیره خودش... نمکش هم بیشتر کن 

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊
1449
فک کنم مشکلم همین بود😢 زود ریختم

فلفل سیاه بریزید

موقع خوردن هم چندقطره لیموتازه یاابلیو

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج
1476