1507
1411

خوراک لوبیا چیتی درست کردم برای صبح ولی نمیدونم چرا بی مزس 😩

ادویه و اب لیمو تازه و اینام زدم 

اینهمه رو چیکارش کنم الان؟؟😩😥

لوبیاهارو ریختم تو قابلمه با آب تا پخته شه بعدم سیب زمینی ریختم بعد رب و ادویه و پیاز داع😢

خدایا شکرتتتتتتت همین

فک کنم سیب زمینی نداره ها،شاید آبشو زیاد گرفتی،ازونم میشه

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436

پیاز داغ رو همون اولش میزدی خیلی خوب میشد بعدشم بذار یکم جا بیفته.

من همیشه پیاز داغو با رب تفت میدم بعد بقیه کارارو میکنم

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی کمالاتی انسان از سخن پیدا شود...پسته بی مغز چون لب وا کند رسوا شود...!                                       💜 برای سالم بدنیا اومدن نی نیم یه دونه صلوات میگی؟💜
1485

من شب میزارم تا صبح روی گازه با شعله کم...گوشت چرخ کرده هم میریزم...پیاز درشت.رنده شده ..سیب زمینی نمی زنم............ادویه هم فلفل سیاه و زردچوبه...........بعد که پخت یه سریاشو با پشت قاشق له می کنم...قشنگ لعاب میده...

لایک نکنین. سپاس.....
1396

مامان من اینطوری میپزه مزه بازاریارو میده 

اول پیاز و ادویه و رب بعدش یدونه سیب زمینی نگینی خورد میکنه بعدشم تا دو سه ساعت با شعله زیاد میپزدش وقتی جا افتاد و غلیظ شد کم میکنه شعلشو 

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش

نمکش رو کم وزیاد کن تا طمع بگیره  خوشمزه میشه 

شاید هنوز خوب جا نیافتاده 

یه مقدار قارچ سرخ کن بریز توش 

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود

1 نمک بریز.

2 در قابلمه رو باز بذار آبش کشیده بشه قوام پیدا کنه.

3 فلفل یادت نره

4 کمی سس کچاب اضافه کن

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
ی دونه عصاره ی مرغ حل کن توش عالی میشه

گوشت و مرغ فرقی نمیکنیه؟من کلی دارم نمیدونم تو چی بریزم😅

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
1508