1507
1411
عنوان

کسی هس الان جوابمو بده؟😩چرا خوشمزه نشده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 76 پست

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

ابلیمو رواخر بهش بزنید،نمکم همینطور،من پیازوسیب زمینی ولوبیاروباهم میریزم ،پیاز و سیب زمینیشو نگینی میکنم ،صبح میزارم برای شب ،ک لعاب بده ،موقع خوردنم باروغن زیتون فلفل ونمک بریزید بخورید عالی میشه

1473

لوبیاچیتی بزار شب خیس بخوره 

لوبیاهارو بپز تو آب لوبیا یه کم فلفل سیاه بریز که قشنگ پخته بشه 

وقتی پخت وکمی اب داشت 

جدا پیازداغ کن ادویه بزن به پیاز داغ بعد رب بزن به همون پیاز داغ بزار قشنگ سرخ بشه با شعله کم بعد بریز توی لوبیا نمک هم بزن بزاز چندتا قل بخوره

معرکه میشه 

اب لیمو کم بریز اونم وقتی گذاشتی رو سفره بریز نه در حاال پخت 

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 
گوشت و مرغ فرقی نمیکنیه؟من کلی دارم نمیدونم تو چی بریزم😅

من مرغ بیشتر دوس دارم مرغ برای سوپ و اشای روشن مث سوپ سفید و قرمز مرغ خوبه یا اش دوغ مرغ خوبه ولی اشای تیره گوشت خوبه درکل همیشه مرغ بگیر مرغ عالیه

پیازداغ کن بعد رب و داخلش تفت بده کم رب بزن چون زدی داخلش ، فلفل سیاه و آویشنم بزن بهش بریز داخل خوراکت بزار بیست دقیقه بجوشه آبش باید کم باشه و لعاب دار نمکشو اندازه کن و با آبلیمو گلپر بخورید.

خدایا دوست دارم
اش رشته ميشه؟  رب داره فك كنم

اره میشه خوشمزه هم میشه من همیشه تو اش رشته یکمم رب میزنم خوش رنگش میکنه بعدشم سبزی و نعنا خشک هم داره دیکه قالب میشن به رب

خدایا انی و کمتر از انی منو به خودم وامگذار🌹🌹
8
من مرغ بیشتر دوس دارم مرغ برای سوپ و اشای روشن مث سوپ سفید و قرمز مرغ خوبه یا اش دوغ مرغ خوبه ولی اش ...

ممنونم 

من اینارو نخریدم داداشم و شوهرمو یه بار با هم فرستادم رفاه !داداشم دوست داره شوهرم 10 بسته انواعشو برداشته 😂

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش

لوبیا رو آب پز کن. بعد تو قابلمه پیاز سرخ کن و ادویه و نمک فلفل و زردچوبه بزن بهش بعد رب بزن یه کم که سرخ شد آب بریز روش و سیب زمینی و چند تیکه بزرگ فلفل دلمه ای اضافه کن. وقتی سیب زمینی ها پخت لوبیا و یک گوجه که از وسط نصف شده بهش اضافه کن بعد که غلیظ شد و زیرشو خاموش کردی سس گوجه بهش اضافه کن بهشتی میشه😍

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!
1474
1457