2726
عنوان

شوهرم ب یه خانومی پیام داده😢😢

464 بازدید | 21 پست

دیشب زود خوابید منم رفتم سر وقت گوشیش دیدم یه شماره ایی رو به اسم خودش سیو کرده و بهش پیام داده (جان من بگو چیشده چرا جواب نمیدی) شماره رو برداشتم تازه بهش زنگ زدم یه خانومی بود 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شمارشو بزن گوشیت بزاربرنامه هاش بیاد بالا ببین کیه پروفایلاش چی به چیه شایداشنایی کسی بوده بابا یاخا ...

نه اشنا نیست..سمت ما هم اینجوری نیست ک کسی تلفن شوهرشو جواب بده.

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂
به نظرم اینقدر جستجو میکنید تا جذبش میکنید منتظر هر چی باشی برات اتفاق میفته

اره منم یزمانی موبایلش نگاه میکردم اعصابم ازاینم که هست بدتر خراب میشد البته من ازخودش میپرسیدم اونم جواب میداد الان یکی دوماه نگاه نمیکنم راحتم وقتی نمیتونم ازش طلاق بگیرم چرانگاه کنم اعصابم خرد کنم

اینستا وتلگرامم نداره

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
با يه مشاور مشورت كن هيچ كارى نكن فقط مشاور!

سایت مشاور داره؟؟ توروخدا بگو کجاست؟ 

شوهرم یه مدت پیش بهم خیانت کرد دقیقااا صدای خانومه همین بود..اما اون موقع بهم قول داد دیگه توبه کنه. ولی هنوز باهاشه 😢😢😢

2706