2733
2734
عنوان

کیا آرایشگرن لطفا کمک سریع

157 بازدید | 3 پست

من تازه رفتم تو کار رنگ چندتا سوال داشتم خیلی تجربه ام کمه سوال1

چطوری یه رنگ روشن بدون قرمزی رو موی طبیعی بدون دکلره بزارم ؟میدونم دودی و زیتونی قرمزی نداره اما رو رنگ مشکی یا قهوه ای شماره5چه رنگی میشه؟

سوال 2

رنگ دودی شماره8یا9رو زمینه دکلره چه رنگی میشه منظورم اینه رنگ زردی دکلره رو میگیره از استخوانی به دودی تغییر میده؟

سوال 3

میشه رنگ قهوه ای متوسط رو با 000 زوشنتر بکنم بعد یه رنگ دودی 8یا9روش بزارم که روشنتر بشه و قرمز هم نباشه؟

سوال4

از شامپو ضد زردی حتما باید بعد دکلره استفاده کرد یا بعد رنگساژ ؟اگه بعد رنگساژ استفاده کنم رنگو پاک نمیکنه؟میشه رو سر کسی که قبلا دکلره کرده اول شامپو ضد زردی بزنم ببینم چقد باز میشه بعد رنگساژ کنم؟

لطفا دقیقا به همه سوالها پاسخ بدید همه میان با 3رنک تو موهاشون ته موها درومده سفید مشکیه یکم به ساقه قهوه ای ته ساقه هم دکلره میخوان زمینه روشن باشه دکلره پایین موهاشونم تغییر نکنه تازه دکلره هم نکنن کف سرشونو پس من چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728