2726

چهره خیلی عادی میشه

کسی که اخلاق نداشته باشه چهره اش هیچ اهمیتی نداره به مرور

درضمن شاید دوستای خوبی شدین

دوست من جاری داشت...ادم حسودی اش میشد مثل خواهر بودن همیشه باهم مسافرت میرفتن همیشه کمک هم بودن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با این فکر ها فقط ارزش خودت رو میاری پایین و روی رفتارت هم اثر میذاره 

بعدم انقدر رفتار تابلو میشه که اسمت میفته سر زبونا که دیدین جاریش چه جوری رفتار کرد چه جوری حسودی کرد و ...

خانومانه رفتار کن ، گارد نگیر ، مقایسه نکن ، دلت رو صاف کن شاد و با محبت باش در حد خودت به خودت برس

ادم از روزگار خبر نداره شاید همین دختر یه دوست خوب برات شد

ارزش خودت رو پایین نیار نذار با رفتار و حسادت و مقایسه و ایراد و کارهای دیگه همه بگن ببین عروس کوچیکه اخلاقش بهتره این بزرگه بالاخره خودشو نشون داد

میلیون ها ادم از ما بالاتر و بهتر یا از ما پایین تر و بدتر هستن

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
منم خوشگلم ها زشت نیستم ولی اون هیکلش خوبه

خوب توهم رژیم بگیر برو  ورزش کن همه اینارو از خودم که کمی حسودم و ناامید میشنوی

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم

من هم همین روز ها قراره جاری دار بشم. اما من اصلا برام مهم نیست. سرم به کار خودم گرمه. اداره و بچه داری و خونه زندگی خودم. اصلا خونه مادر شوهر هم نمیرم که خبری ازشون داشته باشم. فقط برام مهمه که کی زن برادر شوهرم میشه. از بس عوضی و اعصاب خورد کنه. برادر شوهرم اخلاقای خاصی داره. خیلی هم بچه ننه هست. 

[QUOTE=109382215]خانواده شوهرم واسه من هیچکار نکردن عقد نگرفتن خرید عقد نکردن ولی مطمئنم واسه این همه کار میکنن[/QUOTEحتما ناراضی بودن

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
دقیقا بر عکس من و جاریم منم اوایل ازدواج قشنگ حسادت جاریمو میدیدم هر دفعه یه لباس خوشگل میپوشیدم با ...

نمیدونم چرا سلیقه ندارم تو لباس خریدن.واسه شوهرم بهترین لباسا و قشنگترینارو انتخاب میکنم ولی واسه خودم نه.

یه چیز بگم آویزه ی گوشت کن با جاری فقطططططط بی محلی...نه اذیتش کن نه غیبتش کن نه خوبیش کن نه خدمتش ا ...

وای این چه حرفیه؟مردم باهزارتا امید وارزو  دومین بچه رومیارن که مثلا بزرگ شدن بچه ها تنها نباشن..اونوقت بشه مثل همسایه واحد .....به چه دردهم میخورن اخه؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706