2726

جاری که خوبه....سعی کن خودتو با کسی مقایسه نکنی....و خودتم کامل دوست داشته باش و اعتنادبنفستو ببربالا.فکرنکن.جاری اگر بدذات نباشه همدم خوبیه....

💚||•بیا و ایوان دلم را چراغانی کن•||💚

یه چیز بگم آویزه ی گوشت کن با جاری فقطططططط بی محلی...نه اذیتش کن نه غیبتش کن نه خوبیش کن نه خدمتش الان به همسایه ی طبقه ی ۶ واحد ۲۳ چطوری؟به جاریتم همون باش

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست عزیز تفکرت رو درست کن

من خودم جاری ندارم

ولی اینقدر زن عمو هام مهربون هستن و دوستشون دارم

باید یاد بگیری این چیزا رو مقایسه نکنی

خوشگلی ملاک نیست خوب

نمیگم خیلی اولش مهربون باش یا....

نه ولی متعادل خودت باش دوستانه رفتار کن فکر منفی نداشته باش از اول

خانواده شوهر بخوان فرق بگذارن جاری نباشه هم میگذارن با یکی دیگه...شدید تر

2728
شوهرش هم همینطوره خوشگله و به خودش میرسه هر روز آرایشگاس و هر روزم یه لباس و کفش جدیدی میخره

اخلاق مهمتره، چهره برای همه عادی میشه، شما اگه اخلاقت بهتر از اون خانوم باشه، مطمئن باش همه شما رو بیشتر دوست دارن، سعی کن اهل حاشیه نشی و برای خودت باش

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
من لاغرم اخه ولی اون هیکلش خوبه و خوشگله😢

خب؟ از الان خودتو ببر تو فاز جاری و حسادت های الکی آرامش رو از خودت صلب کن

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
آره😆

خب راه حل اینه : حسود نباش

اعتماد به نفس خودتو ببر بالا ، کلاس ورزش برو ، لباس و عطر خوب بخر ، ارایش کن.....برای پیشرفت خودت تلاش کن

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
2706