1507
1482

[QUOTE=109382215]خانواده شوهرم واسه من هیچکار نکردن عقد نگرفتن خرید عقد نکردن ولی مطمئنم واسه این همه کار میکنن[/QUOTEحتما ناراضی بودن

گاهی شده بپرسی چرا؟؟؟؟  شده خودت بدونی کارت خریته محضه ولی هیی ادامش بدی شده تحقیر بشیدخواسته یا ناخواسته،؟     حتی  خودت خودت رو بپوکونی؟ شده   بگی ای دنیا تو به این بزررگی میشه یه جا واسه من داشته باشی؟ که اروم باشم اونجا هییی  دنیااا  دنیاااا دنیااا
دقیقا بر عکس من و جاریم منم اوایل ازدواج قشنگ حسادت جاریمو میدیدم هر دفعه یه لباس خوشگل میپوشیدم با ...

نمیدونم چرا سلیقه ندارم تو لباس خریدن.واسه شوهرم بهترین لباسا و قشنگترینارو انتخاب میکنم ولی واسه خودم نه.

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

نمیدونم چرا سلیقه ندارم تو لباس خریدن.واسه شوهرم بهترین لباسا و قشنگترینارو انتخاب میکنم ولی واسه خو ...

خب با کسی برو خرید که خوش سلیقه باشه بهت نظر بده

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه چیز بگم آویزه ی گوشت کن با جاری فقطططططط بی محلی...نه اذیتش کن نه غیبتش کن نه خوبیش کن نه خدمتش ا ...

وای این چه حرفیه؟مردم باهزارتا امید وارزو  دومین بچه رومیارن که مثلا بزرگ شدن بچه ها تنها نباشن..اونوقت بشه مثل همسایه واحد .....به چه دردهم میخورن اخه؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
1484
من لاغرم اخه ولی اون هیکلش خوبه و خوشگله😢

حسود😠

❤الی امی الغالیه، شکراً لک لانک انتی امی ، امی انتی یا جَنت قلبی و فَرحت عمری، انتی النَعمه الی اشکرُ ربی علیها کُلَ یوم، انتی جَنتی فی هذه الدنیا و حُضنک هو وطن، امی انتی وَحدَک تعملین ماذا اُرید قَبل ان اَتکلم ، انتی وَحدک مِن یسهر ویتعب مِن اَجل راحتنا ، واقول بالختام ربی اَحفظ امی بِعینک التی لاتنام❤             ۹۸/۸/۳ساعت ۸ونیم صبح روز جمعه هوا عالیه😊
نه بابا از خداشونم بوده

لابد واسه تو رسم نداشتن😂😂😂 خودتم تازه عروسی نه؟

گاهی شده بپرسی چرا؟؟؟؟  شده خودت بدونی کارت خریته محضه ولی هیی ادامش بدی شده تحقیر بشیدخواسته یا ناخواسته،؟     حتی  خودت خودت رو بپوکونی؟ شده   بگی ای دنیا تو به این بزررگی میشه یه جا واسه من داشته باشی؟ که اروم باشم اونجا هییی  دنیااا  دنیاااا دنیااا
1432
فروشنده هر کدوم براش سود بیشتری داشته باشه میگه همون

خودت ببین چه رنگی بهت میاد

چه مدلی به اندامت و مدل صورتت میاد

اینا خیلی تاثیر گذاره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه میدونم

ولی هیچوقت با حسادت به جاریت نگاه نکن چون متوجه میشه و شما به نظرش آدمه ضعیف و حقیری میای چون خود من که متوجه نگاه حسودانه میشم

سعی کن با جاریت گرم و مهربون برخورد کنی که اگه کسی هم درمورد شما بد گفت جاریت بگه نه اصلا اینطور نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1403

همین دیروز شوهرم گفت نیروانا(جاریم) جواب آزمایش رو....

داشت موضوعی رو میگفت

من ناخودآگاه گفتم نیروانا خشگله برگشت با غضب گفت آره مخصوصا چشماش و اون صورت کک مکیش

کجا ش خشگله

جلل الخالق خب خشگله بدبخت

شهرت،قدرت و ثروت همه پوچ است و فانی   تنها محبت است که جاویدانست و باقی 
نه بابا یه بچه ۱ ونیم ساله دارم

اووه اوه

همین دیروز شوهرم گفت نیروانا(جاریم) جواب آزمایش رو.... داشت موضوعی رو میگفت من ناخودآگاه گفتم نیرو ...

اسمشو فقط😕

1457