1464
1411
من لاغرم اخه ولی اون هیکلش خوبه و خوشگله😢

چند سالته مگه؟؟

گاهی شده بپرسی چرا؟؟؟؟  شده خودت بدونی کارت خریته محضه ولی هیی ادامش بدی شده تحقیر بشیدخواسته یا ناخواسته،؟     حتی  خودت خودت رو بپوکونی؟ شده   بگی ای دنیا تو به این بزررگی میشه یه جا واسه من داشته باشی؟ که اروم باشم اونجا هییی  دنیااا  دنیاااا دنیااا
شوهرش هم همینطوره خوشگله و به خودش میرسه هر روز آرایشگاس و هر روزم یه لباس و کفش جدیدی میخره

اخلاق مهمتره، چهره برای همه عادی میشه، شما اگه اخلاقت بهتر از اون خانوم باشه، مطمئن باش همه شما رو بیشتر دوست دارن، سعی کن اهل حاشیه نشی و برای خودت باش

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو رو خدا آمین بگین🌹خدایا به همه نی نی سالم بده...الهی آمین🌹

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

من لاغرم اخه ولی اون هیکلش خوبه و خوشگله😢

خب؟ از الان خودتو ببر تو فاز جاری و حسادت های الکی آرامش رو از خودت صلب کن

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
1436
آره😆

خب راه حل اینه : حسود نباش

اعتماد به نفس خودتو ببر بالا ، کلاس ورزش برو ، لباس و عطر خوب بخر ، ارایش کن.....برای پیشرفت خودت تلاش کن

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ولی اصلم ، پر از دردم  ، من .....خسته ام ، سردم
۲۰

به خاطر سنته بیخیال عزیزم  فعلا چون تازه وارده روش حساسی

گاهی شده بپرسی چرا؟؟؟؟  شده خودت بدونی کارت خریته محضه ولی هیی ادامش بدی شده تحقیر بشیدخواسته یا ناخواسته،؟     حتی  خودت خودت رو بپوکونی؟ شده   بگی ای دنیا تو به این بزررگی میشه یه جا واسه من داشته باشی؟ که اروم باشم اونجا هییی  دنیااا  دنیاااا دنیااا
1432

چهره خیلی عادی میشه

کسی که اخلاق نداشته باشه چهره اش هیچ اهمیتی نداره به مرور

درضمن شاید دوستای خوبی شدین

دوست من جاری داشت...ادم حسودی اش میشد مثل خواهر بودن همیشه باهم مسافرت میرفتن همیشه کمک هم بودن

متاسفانه نمیکنم این کارارو

خب اینکه شما به خودت نمیرسی دلیل نمیشه توقع داشته باشی جاریت هم به خودش اهمیت نده

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ولی اصلم ، پر از دردم  ، من .....خسته ام ، سردم

دقیقا بر عکس من و جاریم منم اوایل ازدواج قشنگ حسادت جاریمو میدیدم هر دفعه یه لباس خوشگل میپوشیدم با حرص نگاهم می‌کرد با دقت😐😐

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474

با این فکر ها فقط ارزش خودت رو میاری پایین و روی رفتارت هم اثر میذاره 

بعدم انقدر رفتار تابلو میشه که اسمت میفته سر زبونا که دیدین جاریش چه جوری رفتار کرد چه جوری حسودی کرد و ...

خانومانه رفتار کن ، گارد نگیر ، مقایسه نکن ، دلت رو صاف کن شاد و با محبت باش در حد خودت به خودت برس

ادم از روزگار خبر نداره شاید همین دختر یه دوست خوب برات شد

ارزش خودت رو پایین نیار نذار با رفتار و حسادت و مقایسه و ایراد و کارهای دیگه همه بگن ببین عروس کوچیکه اخلاقش بهتره این بزرگه بالاخره خودشو نشون داد

میلیون ها ادم از ما بالاتر و بهتر یا از ما پایین تر و بدتر هستن

ته دلتون آروم🌹
منم خوشگلم ها زشت نیستم ولی اون هیکلش خوبه

خوب توهم رژیم بگیر برو  ورزش کن همه اینارو از خودم که کمی حسودم و ناامید میشنوی

من هم همین روز ها قراره جاری دار بشم. اما من اصلا برام مهم نیست. سرم به کار خودم گرمه. اداره و بچه داری و خونه زندگی خودم. اصلا خونه مادر شوهر هم نمیرم که خبری ازشون داشته باشم. فقط برام مهمه که کی زن برادر شوهرم میشه. از بس عوضی و اعصاب خورد کنه. برادر شوهرم اخلاقای خاصی داره. خیلی هم بچه ننه هست. 

1514