1472
1459
عنوان

عصب کشی دندون

71 بازدید | 17 پست

از ترس فشارم افتاده

چکا. کنم دعا کنید برام بچه کوچیک دارم اگه بعدش یا حین عصب کشی دردم بیاد

از امپول بی حسی میترسم 

خداااااااااااااااااااااااا خودت کمک کن منو

برام صلوات بفرستید لطفا😭😭😭😭😭😭😭

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1436
آمپولش که اصلا ترس نداره زیادی بزرگش نکن واسه خودت. بعدش هم اصلا درد نداره

!😭😭😭😭😭

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷
1444

چشمات و ببند فقط.من‌کلا میرم دندانپزشکی چشمهام و باز نمیکنم.وقتی ابزار دندانپزشکی و نبینم راحت تر باهاش کنار میام.دکتر من دندونهایی که عصب کشی نیاز نداشته باشه اصلا بی حسی نمیزنه خیلی هم خوبه.البته منم واقعا ترسو هستم و تا مجبور نشم نمیرم 

یک صلوات میفرستی؟

عزیزم فوقش یه کم درده دیگه اینکارارو نداره.مرگ که نیست دوراز جون چاره نداشته باشه

ای شهیدان به خون غلتان خوزستان درود                      لاله های سرخ پرپر گشته ی ایران درود🌹
1474

من دو ماه پیش رفتم برای عصب کشی تا حالا دندونپزشکی نرفته بودم از بی حسی هم می‌ترسیدم به دکتر گفتم اونم گفت کمی درد داره چون عصب کشیه 

دردش جوری نیست که نتونی تحمل کنی 

اصلا نگران نباش 

موفق باشی

همیشه عشق باشد همیشه برکت!
چشمات و ببند فقط.من‌کلا میرم دندانپزشکی چشمهام و باز نمیکنم.وقتی ابزار دندانپزشکی و نبینم راحت تر با ...

رفتم و اصلا درد نگرفت از ترس فشارم افتاد و دکتر بهم اب قند داد بهتر که شدم شروع کرد چشام و بستم 

رفتم و اصلا درد نگرفت از ترس فشارم افتاد و دکتر بهم اب قند داد بهتر که شدم شروع کرد چشام و بستم  ...

خوب خداراشکر که اذیت نشدی.آره منم فشارم میفته به منم آب قند میدن هر وقت میرم.قلبم اینقده تند میزنه فکر میکنم‌اومده بیرون 😅😅

یک صلوات میفرستی؟