2410
2553

بچها من خیییلی زرنگ بودم تو همه چی چ تو درس چ ورزش چ تفریح و کارای روزمره همرو ب بهترین شکل انجام میدادم

الان اندامم داااغون شده انقد ورزش نکردم افسرده شدم اضطرابای شدید میگیرم انگیزه برا هیچ کاری ندارم درس نمیخونم...

گفتم یذره اینجا بگم خالی شم😕😢

دانشجوی پزشکی🌿

خالی شدی ؟حالا برو برنامه ریزی کن دوباره شروع کن تو میتونی ادم شو دیگه افرین دختر خوب 😁😁

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دقیقامنم همینطورم..تاچندسال پیش هیچکس به اندازه من به قیافه وتیپش نمیرسید الان دخترم که دوسالشه مثل یه زنجیرکه به پام ببندن توان هرحرکتی روازم گرفته..اول یه حاملگی فجیع باویاروتنگی نفس شدیدوبعدم زایمان وسخت ونوزادرفلاکسی ازمن آیزی باقی نذاشته...خستم خستههههههههه

شاید افسردگی گرفتی خدایی نکرده....شایدم تو زندگیت هدفای بزرگ تعر داری...من خودم مجرد بودم هر جمعی میرفتم باااااااااااااااید از همه بهتر بودم اگه نبودم دفعه بعد تلاش میکردم تیپ و هیکلمم بهتز از همه باشه انقدر واسم مهم بود!!! اما الان هدفم چیزای دیگس یساله کمتر درگیر این چیزام همش سر کار بودم و کلاسای اموزشی کلی پیشرفت کردم. هدفام و درگیریام عوض شده ک دیگه ب خودم نمیرسم.شما اینطور نیستی؟

بدون شوخی بچه ها فقط نذارید حالت افسردگی بیاد سراغتون که بدبخت میشید شاد باشید بابا دنیا دو روزه

2714
شاید افسردگی گرفتی خدایی نکرده....شایدم تو زندگیت هدفای بزرگ تعر داری...من خودم مجرد بودم هر جمعی می ...

افسردگی ک دارم ولی قرص مصرف نمیکنم

دانشجوی پزشکی🌿
با فکر و خیال میخوابم با فکر و خیال از خواب بلند میشم میگم شما دانشجوی پزشکی هستی میدونی ایا روانشن ...

من الان میرم کاراموزی اره هست تو درمانگاها و شبکه بهداشتا

دانشجوی پزشکی🌿
دقیقامنم همینطورم..تاچندسال پیش هیچکس به اندازه من به قیافه وتیپش نمیرسید الان دخترم که دوسالشه مثل ...

میگذره منم اینطوری بودم الان دخترم ۷ سالشه دیگه از اون حالتا خبری نیست فقط زمان حلش میکنه

حالم خیلی بده دیروز عصب دستم درد گرفته بود فکر کنم برم جلوتر ام اس بگیرم

دور از جونت راجب این یچی بگم

من چن روزه هرچی میگیرم از دستم میوفته

دارم میمیرم از ترس

دانشجوی پزشکی🌿
بدون شوخی بچه ها فقط نذارید حالت افسردگی بیاد سراغتون که بدبخت میشید شاد باشید بابا دنیا دو روزه

ی وقتا انگار همه چی دس ب دس هم میده تا نذاره ادم یکم شاد باشه 😢😢😢میدونم جملم خیلی بار منفی داره 

ولی یکی ک پشت سر هم داره بد میاره حق داره اینو بگه 

دور از جونت راجب این یچی بگم من چن روزه هرچی میگیرم از دستم میوفته دارم میمیرم از ترس

دختر نکن من مامانم عصب دستش مشکل پیدا کرد تو تصادف باهاش خیلی رفتم کار درمانی و دکتر خیلیا ب خاطر همین استرس عصب دستشون ضعیف میشد منم همین جوری ام باید حلش کنیم ولی نمیدونم چجوری

2706