1507
1411
عنوان

خدایا شکرت بابت....؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 33 پست

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

اینا روازتمارین استادشریفی یادگرفتی؟؟ منم قبلن انجام میدادم

نه یه مدت خیلی بی عصاب بودم از زمین وزمان ایراد میگرفتم تا خودم خسته شدم به خودم اومدم دیدم خیلی نعمتای زیادی دارم اینوتویه روز صب خیلی زود فهمیدم که پسرم وباباش بغل هم جداخواب بودن منم هاری داشتم تواتاق تنهاخوابیده بودم .به خودم قول دادم وضعومرتب کنم 

الان صب به صب ازخواب پامیشم میرم بغل میکنم شوهرمو محکم میرم براش صبونه اماده میکنم خداروهرررررروز شکر میکنم واینایی رو که گفتم اول صباباعشق رو به پتجره به اسمون نگاه میکنم ومیگم ❤

خیلی حس خوبیع خیلی خونمون خداروشکر سرشارازعشق شده👪❤

به شماهاهم پیشنهادمیدم

if you can't be kind,be quiet😏
1436
نبابا یکی عاشق من شد همش دعا میکردم از یادش برم دوس نداشتم ناراحت باشه اخه منو اون مسیرامون خیلی فرق ...

اره این تلفات اخیر فلسطینم زیر سر تو بوده پس

از فراغت داره دونه دونه جون میدن

نه یه مدت خیلی بی عصاب بودم از زمین وزمان ایراد میگرفتم تا خودم خسته شدم به خودم اومدم دیدم خیلی نعم ...

خداروشکرررر عزیزم

مرسی ازپیشنهادت.چشممم منم دیگ شروع میکنم..باخودت تکرارمیکنی یا مینویسی؟؟؟

خداروشکرررر عزیزم مرسی ازپیشنهادت.چشممم منم دیگ شروع میکنم..باخودت تکرارمیکنی یا مینویسی؟؟؟

نه اول صبا که بیدارمیشم میگم باخودم اینارو ببین خیلی بهم انرژی مثبت میده .

چون من مشکل خیلی شدید بدبینی داشتم الان خیلی بهترشدم بااین انرژیای مثبت

if you can't be kind,be quiet😏
اره این تلفات اخیر فلسطینم زیر سر تو بوده پس  از فراغت داره دونه دونه جون میدن

😑

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
1334
نبابا یکی عاشق من شد همش دعا میکردم از یادش برم دوس نداشتم ناراحت باشه اخه منو اون مسیرامون خیلی فرق ...

من ک عشقی نی.مجردم.عشقی بود ک میگفتم.پست ایشونو نبود ک ریپلای کنم واسه همین پست شمارو ریپلای کردم.ببخشید