2091
2079
عنوان

خدایا شکرت بابت....؟؟

217 بازدید | 33 پست

حال خوب وعالیم ک دوس دارم ازخوشحالی جیغغغغ بزنم بس ک پرازانرژیم.خدایا شکرت ک ارزوهاموداری دونه ب دونه براورده میکنی😘😍

شماها بابت چی خداروشکرمیکنین؟؟؟؟

هــر چیز ک در جستن آنی💙 آنـــی💙

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2087

خدایا شکرت به خاطر سلامتی بچه هام..خدایا شکرت به خاطر اینکه صاحب خونمون کردی.خدایا شکرت به خاطر اینکه اراده قوی وانرژی عالی برای رژیم لاغری بهم بخشیدی  خدایااااااا شکرت......

خدایا شکرت که من لاغر شدم.🙏❤
2032

خداروشکر واسه اینک بهم ارامش میده واس اینک همیش هست

راستش الان چیزی تو زندگیم نرمال نیس ولی اگر خدا بخاد میخام درستش کنم الانم اومدم دکتر ببینم ایشون چی میگن خدا کنه یه نتیجه خوبی بگیرم🙁

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣

من هرروز صب میگم اینارو.

۱.خدایاشکرت بابت سلامتی خودم وشوهرم وپسرم❤👪

۲.خدایاشکرات که ازخودمون خونه داربم 

۳.خدایاشکرت یه پسرسالم دارم.

۴.خداروشکر شوهرم مرد خوب وکاریه.

۵.خداروشکر هرروز وسایل مورد نیاز روزمونوداریم.

۶.خداروشکر توخونمون عشق هست❤

وخیلی چیزای دیگه که بادقت به اطراف متوجش میشی❤🌹😄😍

if you can't be kind,be quiet😏
من هرروز صب میگم اینارو. ۱.خدایاشکرت بابت سلامتی خودم وشوهرم وپسرم❤👪 ۲.خدایاشکرات که ازخودمون خون ...

اینا روازتمارین استادشریفی یادگرفتی؟؟

منم قبلن انجام میدادم

هــر چیز ک در جستن آنی💙 آنـــی💙
قضیه عشقیه مگه نمیدونی ملت ایرانو چیزی جز اینکه یکی عاشقشون بشه خوشحال نمیکنه😑

نبابا یکی عاشق من شد همش دعا میکردم از یادش برم دوس نداشتم ناراحت باشه اخه منو اون مسیرامون خیلی فرق داشت

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
1718