2703
2553
عنوان

خواهش میکنم بیاید

100 بازدید | 11 پست

شش هفته چهار روزم هنوز سونو نرفتم ...تقریباد10-12 روزه علایم بارداری دارم تهوع صبحگاهیم خیلی زیاد بود و درد تخمدان راست .. ولی دو روزه اصلا تهوع ندارم وقتی بیدار میشم ..

همون دو روز پیش یه لک کوچیک قهوه ایی دیدم که شیاف استفاده میکنم دیگه ندیدم ..چکار کنم خطرناکه ؟ علایمم رفته فقط درد سینه هست 

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...

چرا کسی چیزی نمیگه ..دارم سکته میکنم از ترس چرا دو روزه اصلا تهوع ندارم چرا اینقد طبیعی شده بدنم ای خداا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

علایم بارداری میاد ومیره قرار نیست همیشه حسشون کنی بچه سالمه داره بازیشو میکنه

اخه یه بارداری پوچ داشتم اینو هم با ای یو ای باردار شدم خیلی میترسم

2720
اخه یه بارداری پوچ داشتم اینو هم با ای یو ای باردار شدم خیلی میترسم

هیچی نیست تا اخره بارداریت هی میاد علایم هی میرهههههههههههههه تا زمانی که خون قرمز نبینی ینی نشسته داری بازی میکنه آروم

چرا کسی چیزی نمیگه ..دارم سکته میکنم از ترس چرا دو روزه اصلا تهوع ندارم چرا اینقد طبیعی شده بدنم ای ...

پس من حساب نیستم ینی:))

2714
هیچی نیست تا اخره بارداریت هی میاد علایم هی میرهههههههههههههه تا زمانی که خون قرمز نبینی ینی نشسته د ...

خدا کنه عزیزم اینطور باشه ..قبلا تا چشامو باز میکردم گلاب به روت اوق میزدم ولی الان دو روزه انگار نه انگار حاملم هیچی

خوب اگه اینقدر نگرانی چرا نمیری پیش دکترت من ماه اول هفته ای یه بار میرفتم. چون لکه بینی داشتم. این ...

اخه دکتری که پیشش ای یو ای شدم یه شهر دیگست دوره ازم ..میخواستم یه دفعه ایی برای سونو قلب برم پیشش