2726
عنوان

باردارا جمع بشند

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 107 پست
حالا ک من دختر میخوام همه پسر حامله ان چرا

ولی من امسال هر کیو دیدم دختر بود..تو مطب تقریبا همه دخترباردار هستن

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
منم پنج هفته و دوروز هست باردارم به منم گفتن احتمال دوقلوهست مشکوکه دیروز رفتم سونوواژینال اینقددعاک ...

عزیزم...

من دعا میکنم دوقلو نباشه🤭

پس از کجا گفتن دو قلوئه همون اول؟

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا از دهنت بشنوه عصر جواب آز میدن ببینم خدا چی میخاد

عزیزم برو تو تاپیکای من بیبی چکمو ببین از مال شما خیلی پر رنگ‌تره اینجا گذاشتم همه گفتن مثبته مبارکه اما وقتی رفتم‌ آزمایش بتام ۲۰ بود نمیخوام ناراحتت کنم ولی اصلا اصلا به این هاله ها امیدوار نباش بعد مثل من ضربه ی بدی میخوری البته امیدوارم که باردار باشی

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘
الان ۱۴ هفته م، آره، غربالگری هم انجام دادم. پسرم ۳.۳ دنیا اومد، دوس دارم این یکی ، ۲.۲ دنیا بیاد😁 ...

ی سوال دیگه ..سن جنین تو سونو یچی زده دکتر یچی دیگه گفته ..کدومش درسته ؟ ب کدومش میشه اعتماد کرد ...البته فاصلشون زیادنیستا اما من سر همون اردیبهشتی شدن چون درگیرم دنبال ی هفته ده روزم  

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2728
چرا عزیزم خوبه که  منم اقدام کردم به بارداری خیلی دوست دارم این دفعه دوقلو باشه

آخه من دیدم، اطرافیانمون داشتن، بیچاره پوستش کنده شد تا بزرگشون کرد🤪

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
عزیزم... من دعا میکنم دوقلو نباشه🤭 پس از کجا گفتن دو قلوئه همون اول؟

دکترمطبش ک رفتم سونوگرافی از رو شکم انجام داد گفت مشکوکی ب دوقلو مینویسم سونوواژینال رفتم گفت ن تک قلو هست سونو واژینال صددرصدمیگه

آخه من دیدم، اطرافیانمون داشتن، بیچاره پوستش کنده شد تا بزرگشون کرد🤪

اره خیلی سخته ولی خوبه یه دفعه ایی دو تایی با هم بزرگ میشن من خودمم یه خواهر دوقلو دارم 

خدایا نی نی تو دلم سالم باشه ممنون...
دکترمطبش ک رفتم سونوگرافی از رو شکم انجام داد گفت مشکوکی ب دوقلو مینویسم سونوواژینال رفتم گفت ن تک ق ...

ببین سونوواژینال که انجام دادم، اول گفت یکیه، بعد یه دقیقه که هی نگاه میکرد، گفت انگار یه ساک دیگه هم هست ولی مطمئن نیستم🙄

بعضیا میگن، پزشک زنان برای سونو معتبر نیست باید بری پیش سونوگرافیست، حالا منتظرم دو هفته دیگه برم سونوی خارجی(از روی شکم)ببینم چی میشه؟

امید به خدا

[QUOTE=109381342]من بغلای واژنم درد میکنه کنار کشاله ران کسی اینجوری بوده؟ دلیلش چیه؟ بچمم بریچ هستش 35هفتمه[/QUOTاین درد تایه حدیش برای همه هست واما درد واسه بچه های بریچ بیشتره،منم هفته۲۶هستم ومثل شمام

خانوما، دکتر من به جز یدوفولیک برام چیز دیگه ای ننوشت، گفت تو سه ماهه اول نیازی نیست،البته آزمایشمم دید

شما هم تو سه ماهه اول فقط اسید فولیک مصرف کردید؟

حالا ک من دختر میخوام همه پسر حامله ان چرا

اره امسال من هرکیو دیدم بچه اش پسره

شانس من ک یه دختردارم دوباره دخترباردارم😑

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
هفته ۳۴ هستم درد استخوان واژن دارم شماهم داشتی؟

سلام منم34 ام... 

من لگنم و کمرم خیلی دردمیکنه...

تاریخ پریت کی بوده،؟؟

سونونرفتی جدیدن ؟؟؟

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانوما، دکتر من به جز یدوفولیک برام چیز دیگه ای ننوشت، گفت تو سه ماهه اول نیازی نیست،البته آزمایشمم ...

ارع عزیزم با اهن و ویتامین دی 😐😂

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706