2703
2553
عنوان

باردارا جمع بشند

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 107 پست

خانوما اینجا کسی بوده، دکترش اول گفته احتمال دوقلوئه بچت؟ بعد دوقلو نبوده؟ یا شنیدین همچین چیزیو؟

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
منم. 37هستم..طبیعیه..اگه مداوم باشه و بیشتر شه همش نشانه زایمانه..درد شدید واژن دارم..شمانداری؟

چرا تکون بخام بخورم درد داره واژنم درد کمر و پریودی همراه انقباضاتمه شما درد ندارید اینمدلی؟

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چه جالب، تاریخ زایمان منم ۵ اردیبهشته،منم خیلی دوس دارم اردیبهشت دنیا بیاد. معمولا ۳۸ هفته کامل شد س ...

اخییی ..الان چندهفته ای شما تقریبا ؟ غربال اولو انجام دادید ؟ میگم یعنی پس میشه اردیبهشت باشه ؟

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2456

من بغلای واژنم درد میکنه کنار کشاله ران

کسی اینجوری بوده؟

دلیلش چیه؟

بچمم بریچ هستش

35هفتمه

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
اشکال نداره درد رو تحمل میکنم یه بار زایمان زودرس داشتم میگم اینبار تا اخر برسونم اگه به ۳۵ برسم خیا ...

آخی از اون لحاظ میگی..ایشالله که میرسونی..صلوات فرستادم سمتت

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
2714
چرا تکون بخام بخورم درد داره واژنم درد کمر و پریودی همراه انقباضاتمه شما درد ندارید اینمدلی؟

انقباض نه ندارم..ولی درد واژن خیلی..تنگی نفس که دوماهه..نمیخوابم شبا..کمر دردم هر از گاهی

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
چقدر امضات بهم آرامش داد عزیزم مرسی بابت دعای قشنگت    

قربونت..حرف دل خودمه..کپی نکردم

اخییی ..الان چندهفته ای شما تقریبا ؟ غربال اولو انجام دادید ؟ میگم یعنی پس میشه ارد ...

الان ۱۴ هفته م، آره، غربالگری هم انجام دادم. پسرم ۳.۳ دنیا اومد، دوس دارم این یکی ، ۲.۲ دنیا بیاد😁 واسه سزارین بهتره با دکترت مشورت کنی. 

من پنج هفته و سه روزمه، دکتر دیروز سونوی واژینال انجام ، داد، گفت، احتمال میدم دو قلوعه و لی مطمئن ن ...

منم پنج هفته و دوروز هست باردارم به منم گفتن احتمال دوقلوهست مشکوکه دیروز رفتم سونوواژینال اینقددعاکردم دوقلو سه قلو باشه اماگفت نیست من ازخدام بود بشه

من پنج هفته و سه روزمه، دکتر دیروز سونوی واژینال انجام ، داد، گفت، احتمال میدم دو قلوعه و لی مطمئن ن ...

چرا عزیزم خوبه که

منم اقدام کردم به بارداری خیلی دوست دارم این دفعه دوقلو باشه 

خدایا نی نی تو دلم سالم باشه ممنون...
2706