2410
2553

اخه بدجور سرما خورده.داداشم پیشش هست.ولی روز اول کهفتم خستن نرفتم.دیروزم رفته بود دکتر واینا.شوهرمم میگه میترسم بچه مریض شه.بنظرتون بچرو ببزم خونه ی ابجیم برم سر بزنم بهش؟ابجیم میگه نیا من نهار درست میکنم میبرم واسشون.چکار کنم ؟میترسم برم خودم بگیرم ازش بچمم بگیره از من

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سرما خوردگی بدی هست .خرمشهر و آبادان پر شده از عراق.. تصویری بزنگ باهاش صحبت کن

شوهرمم همینو میگه.دیروز رفته دکتر سه تا آمپول زده.الانم میترسم برم ازش بگیرم بعدش بدم بچم

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
2720
خب برو نهایتش روبوسی نکن ب مامانتم بگو ماسک بزنن چطو نرفتی دیدنش 

میگم که سرما خورده طفلی .همش دراز کشه.از یه طرف میترسم ازش بگیرم از یه طرف دلمم تنگ شده

به مادر تخصصی همین حالا رو بگو انشاءالله هفته دیگر بهتر میشه مادر ت برو دیدنش😚😊

متوجه نشدم خط اول نوشتتو گلم

2714

کلا مسافرت خارج کشور به ما ایرانیا نمیسازه😂خواهر منم طفلک رفته بود ترکیه تا اونجا بود خوب بود پاشو گذاشت ایران کارش به سرم و بیمارستان کشیده!!!

مایعات زیاد بخورن لیمو و نارنگی و پرتقال و گریپفروت خیلی زیاد بهشون بدین 

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
اکثریت همینجور شدن  دیروز روضه همسایمون بود مادرش کربلا بدجور مریض شده گفت سه روز که اونجا افت ...

میگن همه کربلاییا مریض شدن.خواهر خودمم مریض شده.خدا کنه مامان بیچارم ازش نگیره😑

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
روز اول خستس چیه بابا! مگه غریبه این من مامانم یه مشهدم میره یه روز قبل اومدنش میرم خونه مامان اینا ...

آفرین.یه لحظه دلم گرفت اومدم اینجا سه تا بچه کوچک دارم دوتاشون دوقلون باچه زحمتی بزرگشون میکنم یه لحظه خودمو جای مادر اسی گذاشتم.البته ساید واس خودشون عادی باشه ولی ماها حتی اگه از اشناها از سفر برگردن همون روزاول همه خونش جمع میشن یه لحظه برام غریب اومد این کارشون

2706