1464
1411

اخه بدجور سرما خورده.داداشم پیشش هست.ولی روز اول کهفتم خستن نرفتم.دیروزم رفته بود دکتر واینا.شوهرمم میگه میترسم بچه مریض شه.بنظرتون بچرو ببزم خونه ی ابجیم برم سر بزنم بهش؟ابجیم میگه نیا من نهار درست میکنم میبرم واسشون.چکار کنم ؟میترسم برم خودم بگیرم ازش بچمم بگیره از من

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

سرما خوردگی بدی هست .خرمشهر و آبادان پر شده از عراق.. تصویری بزنگ باهاش صحبت کن

عقده ای های که کاربری منو ترکوندید سر بحث حجاب . انشالله بترکید😊موسی به دین خود عیسی هم به دین خود چکار به بقیه دارید هر کی هر طور دوست داره می تونه لباس بپوشه. چشمای شوهرت رو درست کن به جای اینکه میای اینجا آه و ناله می کنی از پوشش بقیه .☺😆😃 

خب برو نهایتش روبوسی نکن ب مامانتم بگو ماسک بزنن

چطو نرفتی دیدنش 

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم
سرما خوردگی بدی هست .خرمشهر و آبادان پر شده از عراق.. تصویری بزنگ باهاش صحبت کن

شوهرمم همینو میگه.دیروز رفته دکتر سه تا آمپول زده.الانم میترسم برم ازش بگیرم بعدش بدم بچم

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1436
خب برو نهایتش روبوسی نکن ب مامانتم بگو ماسک بزنن چطو نرفتی دیدنش 

میگم که سرما خورده طفلی .همش دراز کشه.از یه طرف میترسم ازش بگیرم از یه طرف دلمم تنگ شده

شوهرمم همینو میگه.دیروز رفته دکتر سه تا آمپول زده.الانم میترسم برم ازش بگیرم بعدش بدم بچم

به مادر ت همین هارو بگو انشاءالله هفته دیگر بهتر میشه مادر ت برو دیدنش😚😊

عقده ای های که کاربری منو ترکوندید سر بحث حجاب . انشالله بترکید😊موسی به دین خود عیسی هم به دین خود چکار به بقیه دارید هر کی هر طور دوست داره می تونه لباس بپوشه. چشمای شوهرت رو درست کن به جای اینکه میای اینجا آه و ناله می کنی از پوشش بقیه .☺😆😃 
 به مادر تخصصی همین حالا رو بگو انشاءالله هفته دیگر بهتر میشه مادر ت برو دیدنش😚😊

متوجه نشدم خط اول نوشتتو گلم

متوجه نشدم خط اول نوشتتو گلم

منظورم به مامانت همین ها رو بگو.ناراحت نشه نرفتی 

1444

کلا مسافرت خارج کشور به ما ایرانیا نمیسازه😂خواهر منم طفلک رفته بود ترکیه تا اونجا بود خوب بود پاشو گذاشت ایران کارش به سرم و بیمارستان کشیده!!!

مایعات زیاد بخورن لیمو و نارنگی و پرتقال و گریپفروت خیلی زیاد بهشون بدین 

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
اکثریت همینجور شدن  دیروز روضه همسایمون بود مادرش کربلا بدجور مریض شده گفت سه روز که اونجا افت ...

میگن همه کربلاییا مریض شدن.خواهر خودمم مریض شده.خدا کنه مامان بیچارم ازش نگیره😑

خدا جونم منتظر اون روزم که منم تیکر بارداریه دختر نازنینمو بذارم. اگه میشه لطف کنین برایه رسیدن به آرزوم صلوات بفرستین🙏🏻🙏🏻🙏🏻
روز اول خستس چیه بابا! مگه غریبه این من مامانم یه مشهدم میره یه روز قبل اومدنش میرم خونه مامان اینا ...

آفرین.یه لحظه دلم گرفت اومدم اینجا سه تا بچه کوچک دارم دوتاشون دوقلون باچه زحمتی بزرگشون میکنم یه لحظه خودمو جای مادر اسی گذاشتم.البته ساید واس خودشون عادی باشه ولی ماها حتی اگه از اشناها از سفر برگردن همون روزاول همه خونش جمع میشن یه لحظه برام غریب اومد این کارشون

1476
آفرین.یه لحظه دلم گرفت اومدم اینجا سه تا بچه کوچک دارم دوتاشون دوقلون باچه زحمتی بزرگشون میکنم یه لح ...

دقیقااا

مامانم منو قورت میده اگه یه موقعی اینکارو کنم۰😁یعنی اصلا واس ماها عادی نیس

منم پسر یکساله دارم بارها شده تو حالت عادی مادرم سرما خورده وحشتناک ولی من عین خیالم نبود میرفتم خونش...ولی مامانم نه بغلش میکرد نه بوسش

چه برسه کربلا...من بودم دو روز قبلش اونجا تلپ میشدم میوه شیرینی اماده میکردم واس مهمونا و منتظرش میشدم

وااای از دست شماها.ماهم همگی سه روز اومدیم بکوب اینجا همه جارو تمیز کردیم.کلی گل خریدیم.تغییر دکوراسیون و....

ولی دخترم خییلی زود مریض میشه.الانم اومدم خوتشون ولی بدون دخترم.

بعدشم مادرم دوست داره از سفر میاد استراحت کنه.ما ماشالا زیادیم اگه میومدیم سرسام میگرفت.برنامه ریختیم جمعه همگی بیایم