2703
2553
ب نظر من باید پسره فراموشی میگرفت با اون تصادفش ستایشم عن میشد چون ب خانوادش گفته بود حداقل یکم میخن ...

عالی بود😂😂😂😂😂

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تنها کسی که ستایش ندید فکر کنم منم

بقیه همه میبینن

میای نی نی سایت همه حرفش رو میزنن

سر کلاس بین همکارا همه جا حرفشه

اگر ناراضی بودن که نگاه نمیکردن

قرن بیست و یک برای بقیه کشورهاست، ما نهایتا سال دوم هجرت باشیم     
2720
اوج مسخره بازی شون بازیگر ستایش هست دیگه. دختر بیست و چند ساله بدون گریم مناسب داره نقش مادر چهل و چ ...

از دخترش جوونتره 

این قدر ک اینو ارایش کردن دخترشو نکردن  

سرنوشت از سرنوشت،سرگذشت از سر گذشت،افسوس زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔

ببین دوست من تو همین سایت همه پیگیر ستایشن ولی همه میگن نگاه نمیکنیم😂خب مشخصه خیلی واقعیتو نمیگن !ماها یه عادتی داریم جریان اب هرطرف بره ما هم همونور میریم!تو سایت جریان اب خلاف ستایشه حتما تو اون سایت نظر سنجیه موافقش بوده😶

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
تنها کسی که ستایش ندید فکر کنم منم بقیه همه میبینن میای نی نی سایت همه حرفش رو میزنن سر کلاس ب ...

منم یک و دو رو قبلا دیدم اما سه رو اصلا نیگا نکردم

2714
ببین دوست من تو همین سایت همه پیگیر ستایشن ولی همه میگن نگاه نمیکنیم😂خب مشخصه خیلی واقعیتو نمیگن !م ...

ببین ما شب ها موقع شام خونه پدر شوهرم هستیم.

چون پدر شوهرم نگاه میکنه ما هم مجبوری میبینیم. اتفاقا چون میبینم میتونم نظر بدم که واقعا سریال بیخودی هست. 

بابا یه ذره برای ملت ارزش قائل بشن اخه

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
ببین دوست من تو همین سایت همه پیگیر ستایشن ولی همه میگن نگاه نمیکنیم😂خب مشخصه خیلی واقعیتو نمیگن !م ...

دوس نداریم ولی نگاه میکنیم اخه هیچی نداره این شبکه ها ما پیرو جمع هستیم کل خانواده میبینن اخرشم میگیم اه چ مشخره خاموشش کن 😎😂😂😂😂

اوج مسخره بازی شون بازیگر ستایش هست دیگه. دختر بیست و چند ساله بدون گریم مناسب داره نقش مادر چهل و چ ...

دختره بیست و؟؟؟؟

تو سریال ۴۲ سالشه در واقعیت ۳۵ سال

والا شش هفت سال دیگه از امروزش جوونترم میشه😐😐

مردم گیرشون رو گریمه.مثل کیمیا ک اونقدددد گیر میدادن بهش

اون موقع کیمیا هم خانم ۴۰ ساله بود.اون تصویر چهل سالگیش رو بزارید کنار تصویر الان خودش ک ۳۹ سالشه کدوما جوونترن؟؟

البته من از سریالش بیزارم ولی مجبورم ببینم😬😬

بعد ستایش تا قبل تصادف چنان سفت میزد که نهههه...بعد یهو کاملن یهو ورقش برگشت

اول خودش عاشق شدونگاه عاشقانه کرد .بچه مردم که سربزیر بود.بااین فیلم سطح پایین.تیوی چه فیلمی داره .کل تلویزیون خالی از فیلم شده

جدی میگم.من نمیبینم ولی خدایی امار بیننده ها هز تو همین سایت رو ببین...

عزیز جون از مجبوریه...سیاستشون اینه...خدایی تلویزیون جز اخبار جنگ و خونریزی چی داره؟! خصوصن تو تایمی که خانواده ها دور هم جمع میشن...خب ناچاررریم اون نباشه باید طبق روال ما بچه دارا پویا نگا کنیم😐😑

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
عزیز جون از مجبوریه...سیاستشون اینه...خدایی تلویزیون جز اخبار جنگ و خونریزی چی داره؟! خصوصن تو تایمی ...

ما کلا تلویزیزن نمیبینیم.دخترم عصرها یه ساعت کارتون میبینه شوهرمم شبها یه اخبار .خلاص

2706