2410
2553
وقتی این همه بیننده داره رضایت دارن دیگه دوست ندارین چرا میبینید

شما ببخشین😁

ولی خودِ من نه ستایش یک رو دیدم و نه دو رو...ولی چون تلویزیون تو اون تایم هیییچی نداره و شوهرمم ماهواره نمیگیره از سر مجبوری و بدبختی میبینم😊

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والا خود عوامل هم وقت نمی ذارن چنین سریال چرتی رو ببینن. اینو ساختن که وقت تلویزیون پر بشه

انقد برا مخاطبشون ارزش و شعور قائل نیستن حداقل سوتی هاشونو درست کنن😐

امضات عزیزم عالیه😁😁😁😁😁

والا 😆 اخه چرافقط ما باید تاوانه هوس اون خانومو بدیم ایرانی بوده مگه😐

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
2720
این دوقسمت اخری جذابیت سریال کم کرد قبلش خیلی بهتر بود

اره مخصوصا وقتی مظفری گفت اگه نرمبهترین زن دنیا رو از دست میدم. رسما حالم بهم خورد

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
حالا چون تو این سایت همه ایراد میگرن بقیه نظر ندارن

بهر حال این سایت یه نمونه آماری جامع و مانع هست

2714
اره مخصوصا وقتی مظفری گفت اگه نرمبهترین زن دنیا رو از دست میدم. رسما حالم بهم خورد

بعد ستایش تا قبل تصادف چنان سفت میزد که نهههه...بعد یهو کاملن یهو ورقش برگشت

انقد برا مخاطبشون ارزش و شعور قائل نیستن حداقل سوتی هاشونو درست کنن😐

اوج مسخره بازی شون بازیگر ستایش هست دیگه. دختر بیست و چند ساله بدون گریم مناسب داره نقش مادر چهل و چند ساله رو بازی میکنه

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
بعد ستایش تا قبل تصادف چنان سفت میزد که نهههه...بعد یهو کاملن یهو ورقش برگشت

مثلا یعنی ناز میکرد دیگه... عروس خانم

همین عدد ۸۵ هم مشکوک و کار اجنبی هاست

فک کنم همون اجنبی ها میشینن میبینن و رضایت دارن😂

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2706