1648
1632
این دوقسمت اخری جذابیت سریال کم کرد قبلش خیلی بهتر بود

اره مخصوصا وقتی مظفری گفت اگه نرمبهترین زن دنیا رو از دست میدم. رسما حالم بهم خورد

یه ذره جایگاه مون برای عصبی ترین مردم جهان متزلزل شده بود که به لطف رمز پویا به اوج‌ برگشتیم.
حالا چون تو این سایت همه ایراد میگرن بقیه نظر ندارن

بهر حال این سایت یه نمونه آماری جامع و مانع هست

مجنوناگر افسانه بود؛ اما تو در مجنون،شدی مجنون؛ تنت پرخون...#سردارِ من🖤

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

اره مخصوصا وقتی مظفری گفت اگه نرمبهترین زن دنیا رو از دست میدم. رسما حالم بهم خورد

بعد ستایش تا قبل تصادف چنان سفت میزد که نهههه...بعد یهو کاملن یهو ورقش برگشت

مجنوناگر افسانه بود؛ اما تو در مجنون،شدی مجنون؛ تنت پرخون...#سردارِ من🖤
انقد برا مخاطبشون ارزش و شعور قائل نیستن حداقل سوتی هاشونو درست کنن😐

اوج مسخره بازی شون بازیگر ستایش هست دیگه. دختر بیست و چند ساله بدون گریم مناسب داره نقش مادر چهل و چند ساله رو بازی میکنه

یه ذره جایگاه مون برای عصبی ترین مردم جهان متزلزل شده بود که به لطف رمز پویا به اوج‌ برگشتیم.
1522
بعد ستایش تا قبل تصادف چنان سفت میزد که نهههه...بعد یهو کاملن یهو ورقش برگشت

مثلا یعنی ناز میکرد دیگه... عروس خانم

همین عدد ۸۵ هم مشکوک و کار اجنبی هاست

فک کنم همون اجنبی ها میشینن میبینن و رضایت دارن😂

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
8
ب نظر من باید پسره فراموشی میگرفت با اون تصادفش ستایشم عن میشد چون ب خانوادش گفته بود حداقل یکم میخن ...

عالی بود😂😂😂😂😂

1523

ببین دوست من تو همین سایت همه پیگیر ستایشن ولی همه میگن نگاه نمیکنیم😂خب مشخصه خیلی واقعیتو نمیگن !ماها یه عادتی داریم جریان اب هرطرف بره ما هم همونور میریم!تو سایت جریان اب خلاف ستایشه حتما تو اون سایت نظر سنجیه موافقش بوده😶

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
تنها کسی که ستایش ندید فکر کنم منم بقیه همه میبینن میای نی نی سایت همه حرفش رو میزنن سر کلاس ب ...

منم یک و دو رو قبلا دیدم اما سه رو اصلا نیگا نکردم

ببین دوست من تو همین سایت همه پیگیر ستایشن ولی همه میگن نگاه نمیکنیم😂خب مشخصه خیلی واقعیتو نمیگن !م ...

ببین ما شب ها موقع شام خونه پدر شوهرم هستیم.

چون پدر شوهرم نگاه میکنه ما هم مجبوری میبینیم. اتفاقا چون میبینم میتونم نظر بدم که واقعا سریال بیخودی هست. 

بابا یه ذره برای ملت ارزش قائل بشن اخه

ببین دوست من تو همین سایت همه پیگیر ستایشن ولی همه میگن نگاه نمیکنیم😂خب مشخصه خیلی واقعیتو نمیگن !م ...

دوس نداریم ولی نگاه میکنیم اخه هیچی نداره این شبکه ها ما پیرو جمع هستیم کل خانواده میبینن اخرشم میگیم اه چ مشخره خاموشش کن 😎😂😂😂😂

1628