1648
1632

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1613
از عوامل پشت و جلوی صحنه خوده سریال😐😐😐

امضات عزیزم عالیه😁😁😁😁😁

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤
8
از عوامل پشت و جلوی صحنه خوده سریال😐😐😐

والا خود عوامل هم وقت نمی ذارن چنین سریال چرتی رو ببینن.

اینو ساختن که وقت تلویزیون پر بشه

یه ذره جایگاه مون برای عصبی ترین مردم جهان متزلزل شده بود که به لطف رمز پویا به اوج‌ برگشتیم.
1641
وقتی این همه بیننده داره رضایت دارن دیگه دوست ندارین چرا میبینید

شما ببخشین😁

ولی خودِ من نه ستایش یک رو دیدم و نه دو رو...ولی چون تلویزیون تو اون تایم هیییچی نداره و شوهرمم ماهواره نمیگیره از سر مجبوری و بدبختی میبینم😊

مجنوناگر افسانه بود؛ اما تو در مجنون،شدی مجنون؛ تنت پرخون...#سردارِ من🖤
والا خود عوامل هم وقت نمی ذارن چنین سریال چرتی رو ببینن. اینو ساختن که وقت تلویزیون پر بشه

انقد برا مخاطبشون ارزش و شعور قائل نیستن حداقل سوتی هاشونو درست کنن😐

مجنوناگر افسانه بود؛ اما تو در مجنون،شدی مجنون؛ تنت پرخون...#سردارِ من🖤
امضات عزیزم عالیه😁😁😁😁😁

والا 😆 اخه چرافقط ما باید تاوانه هوس اون خانومو بدیم ایرانی بوده مگه😐

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒

خیلی چرته من از سر وقت تلف کردن میدیم ولی از پریشب که اون چرتوپرتارو خانوم بزرگ گفت تصمیم رفتم نبینم 

امیرالمومنین علی(ع):«شگفتا، شگفتا! به خدا سوگند! قلب را مى میراند و غم و اندوه را به روح انسان سرازیر مى کند که آنها   در مسیر باطل خود، چنین متّحدند و شما، در طریق حقّتان، این گونه پراکنده و متفرّق   من همان دم که وضو ساختم از چشمه ی  عشق ،چار تکبیر زدم یکسره برهر چه که هست، قاسم از دولت عشق تو سلیمانی شد،یعنی از وصل تواش نیست بجز باده به دست 🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁 خوشا ای دل بال و پر زدنت ،شعله ور شدنت در شبانگاهی 😔💖  
1639