1464
1459
عنوان

حسرت چی به دلتون مونده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 948 بازدید | 85 پست

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

شاید سخت باش ولی من عاشق دوقلوام یا شایدم سه قلو😘😘😍😍😍😍😍😍

پس انشاالله ، خدا بهتون بده

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو رو خدا آمین بگین🌹خدایا به همه نی نی سالم بده...الهی آمین🌹
1436
حسرت همه چی همه چی

همیشه مثبت فکر کن

میدونم سخته ولی تو از همه مشکلات سخت تری

تو اشرف مخلوقاتی

تو بخوای هیچ کس و هیچ چیزی نمیتونه جلوتو بگیره

مطمئنم اگه بخوای جواب آزمایشت هرچی باشه تو نمیذاری از پا درت بیاره

برای امضات

مشاور بیمه هستم (اصفهان)
تورو خدا ناشکر نکن حکمت خدارو موندم خدایا یکی هم به ما بده

الهی دورت بگردم پیش دخترم خوابیدم با امضات اشک تو جشمام جمع شد بخداااا از ته دلم برات خواستم ی دختر عینهههههههههه دختر من بهت بده به همین زودی ولی بمن خبر بدیااااا😍😍

من قبلا کاربری داشتم یهویی اومدم دیدم عههههه نیستم😐خلاصه غریبه نیستم حق آب و گل دارم اینجا😊
8

من میدونم خنده داره اما واسه خودم غمناکه. حسرت ی لباس عروس ک تنم نکردم یا حتی ی عکس ک ندارم😔

خدا لعنت کنه باعث و بانیشو

من قبلا کاربری داشتم یهویی اومدم دیدم عههههه نیستم😐خلاصه غریبه نیستم حق آب و گل دارم اینجا😊
همش با خودم میگم ناشکری نکنم، اما من شرایطشو ندارم، تو شهر غریبم، خونمون کوچیکه، دست تنهام، چطوری تن ...

خدا خودش کمکت میکنه

ممکنه با حساب کتاب من و تو جور نباشه ولی اونی که 2قلو میده حساب کتابش جوره

مشاور بیمه هستم (اصفهان)
خدا خودش کمکت میکنه ممکنه با حساب کتاب من و تو جور نباشه ولی اونی که 2قلو میده حساب کتابش جوره

ممنونم عزیزم از دلگرمیت

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو رو خدا آمین بگین🌹خدایا به همه نی نی سالم بده...الهی آمین🌹
1474
منم تن نکردم.بیخیال ارزش نداره یه لباسه دیگه.

لباس عروس نپوشیدم. گفتم باردار میشم میرم عکس میندازم نیومد‌ الان وقتی ب بچم نیگا میکنم میگم من چ شکلی بودم تو بارداری‌. من حسرت خیلی چیزا رو دارم. خیلییییی چیزا ک شاید واسه خیلیا مهم نباشه اما وقتی میبینم یکی عروسیشه یا عکساشو میبینم میگم من چ شکلی میشدم اگه جای این بودم😢😢

لباس عروس نپوشیدم. گفتم باردار میشم میرم عکس میندازم نیومد‌ الان وقتی ب بچم نیگا میکنم میگم من چ شکل ...

لباس عروس رو حتما باید پوشید خیلی ها نپوشیدن حسرت خوردن ، چرا نیومد مگه یه عکس انداختن چی ازش کم می کنه دو دقیقه هم نمیشه شاید بچه تون رو عروس یا داماد کنید یه عکس دوتایی هم بندازین مامان بابای من سر هممون دارن یه عکس

همیشه مثبت فکر کن میدونم سخته ولی تو از همه مشکلات سخت تری تو اشرف مخلوقاتی تو بخوای هیچ کس و هیچ ...

مرسی عزیزم منم امیدوارم ک چیزیم نشه 

میشه امضامو بخونی.؟بچه ک بودم پدرو مادرم از هم جدا شدن😔 مامانمو خیلی دیر ب دیر میدیدم سختی خیلی کشیدم زندگی با نامادری تنهایی همیشه دردودلامو ب خودم گفتم 😔هیجده سالگی ب خاطر جو خونه ازدواج کردم شیش سال هیچ کار مفیدی نتونستم ب خاطر ازدواج انجام بدم‌ 😔همیشه احساس بدی ب خودم داشتم حس یه ادم بی ارزش😔😔 وقتی تصمیم گرفتم یکم تلاش کنم بجنگم چشمم تار شد رفتم دکتر گفت تو سرت پلاک داری 😔ولی یه حملس خوب شدم اومدم خونه سه سال هیچ چی واسم جور درنیومد از همیشه تنها تر وقتی داشت همه چی کمکم درست میشد پاهام بی جون شد گزگر کرد کرخت شد مشکوک ب ام اس شدم 😔😔اگ ایندفعه هم تو ام ار ایم پلاک نشون بده دیگ همه ارزوهامو باختم /میخوام بگم خدایا من خیلی بی کسی و تنهایی کشیدم خیلیا مسخرم کردن  تو ک دیدی روح و روانه خرابمو این دیگ حقم نبود نه ؟ واسم دعا میکنی معجزه بشه جواب ازمایشام خوب باشه بگن هیچیت نیست میدونم این فقط ی معجزس ولی اگ تو دعا کنی خدا بخواد میشه/الهی و ربی من لی غیرک  😔😔😔😔😔
1331